Jak chce Neapol nahradit Osimhena? Variantou může být i kompletní rozprodání útoku

Jak chce Neapol nahradit Osimhena? Variantou může být i kompletní rozprodání útoku

Prezident úřadujícího italského mistra Aurelio De Laurentiis nadále pilně pracuje na tom, jak ideálně nahradit hlavního kanonýra Victora Osimhena. Náhradu si vyhlédl ve Feyenoordu Rotterdam, dost možná ale nepůjde o jedinou takovou výměnu. 

Victor Osimhen už dříve potvrdil, že nynější sezona je jeho poslední v Neapoli. Prezident Aurelio De Laurentiis nyní oznámil, koho by si za nigérijského kanonýra představoval. A doplnil, že možností je i kompletní výměna hrotových útočníků.

Nigérijský útočník oznámil, že po sezoně z Neapole odejde. Ta za něj získá 120 až 130 milionů eur a autor letošních jedenácti ligových branek s největší pravděpodobností zamíří do Premier League, či do Paris St. Germain.

Špatné výsledky Lazia se odráží na náladě fanoušků. Kapitána Immobileho napadli před školkou

Aurelio De Laurentiis už dva měsíce pozorně sonduje trh s útočníky a nyní si podle deníku La Gazzetta dello Sport vytipoval ideální náhradu. Novým útočníkem Partenopei by se měl stát Santiago Giménez, jenž válí za Fayenoord Rotterdam.

V pětadvaceti zápasech letošního ročníku Eredivisie nasázel jednadvacet branek a úřadující mistr za něj bude požadovat jen něco málo přes 50 milionů liber.

Prezident Neapole ale podle výše jmenovaného deníku prohlásil, že se nebrání prodeji ani dalších svých dvou útočníků, Giovanniho Simeoneho a Giacoma Raspadoriho. O prvně jmenovaného se intenzivně zajímá Lazio a podle zpráv Corriere dello Sport chce Raspadoriho pro změnu získat budoucí vítěz Scudetta Inter Milán.

Stále ještě úřadující italský mistr by se tak v nové sezoně mohl předvést ve zcela novém útočném kabátu. Předchozí spekulace uvádějí zájem Neapole například o Joshuu Zirkzeeho z Boloni nebo o Jonathana Davida z Lille.

HLOŽEK SPLATIL ALONSOVI DŮVĚRU GÓLEM, VÍTĚZNÝ ZÁSAH LEVERKUSENU OPĚT OBSTARAL SCHICK