Parádní gesto Slavie. Vážně nemocnému fanouškovi splnila životní přání, užil si i děkovačku pod Tribunou Sever

Parádní gesto Slavie. Vážně nemocnému fanouškovi splnila životní přání, užil si i děkovačku pod Tribunou Sever

Vršovická Slavia se statečně pere o mistrovský titul a síly sešívaným dává i velká fanouškovská podpora. Na oplátku proto slavný klub plní sny svým příznivcům. Naposledy třeba projekt „Hvězdných přání“ splnil přání fanouškovi, který bojuje s vážnou nemocí. Od klubu dostal možnost se svými synovci prožít zápasový den v Edenu. Podíval se do kabiny A týmu, setkal se s legendami Slavie a užil si i vyhlášenou pozápasovou děkovačku.

„Vždycky, když jsme spolu, tak Slavia nás nemůže minout,“ neskrýval dojetí fanoušek Tomáš, jenž bojuje s rakovinou slinivky. Přiznal, že vášeň a vztah ke Slavii se v jejich rodině předává již po generace. V rámci přání k narozeninám zatoužil po setkání s legendou klubu a poohlédnutí se do zákulisí stadionu.

"To jsme mu společně s jeho synovci splnili. Vedle setkání s Pavlem Kukou, jsme jako bonus přidali také shledání s kabinou a naším hvězdným realizačním týmem – jeho oblíbencem Standou Vlčkem, Jindrou Trpišovským nebo Zdeňkem Houšteckým," uvádí na klubových stránkách Slavia. "Po zápase s Pardubicemi se Tomáš dokonce dostal na trávník a na vlastní kůži zažil ikonickou děkovačku Tribuny Sever," dodává zpráva klubu. Jak byl fanoušek šťastný, na to se můžete podívat ve videu.