Brno řeší po bídném vstupu do jara pozici trenéra. Dvě známá jména už dala Zbrojovce košem

Brno řeší po bídném vstupu do jara pozici trenéra. Dvě známá jména už dala Zbrojovce košem

Jedno zklamání střídá druhé. Zbrojovka Brno je proto i po dvacátém kole druhé nejvyšší soutěže daleko od příček, z nichž by si mohla zahrát baráž o účast v nejvyšší soutěži. Sedmá příčka nemůže vedení známého klubu stačit, má se tedy trenér Tomáš Polách začít bát o místo. Zdroje eFotbal.cz tvrdí, že šéfové Zbrojovky oslovili hned dvě známá jména. Oba kouči ale dali brněnskému klubu už před pár dny košem. Co se stane po porážce se Spartou B?

Kouč Tomáš Polách po prohře s rezervou Sparty realisticky vnímal to, že výsledková bída může vyústit i v jeho trenérský konec ve Zbrojovce. “Samozřejmě vnímám, že nedokážeme naplňovat cíle, které jsme si před sezonou vytyčili. Je možné, že nejbližší dny něco přinesou,” řekl v odpovědi na otázku možného odvolání.

A zdroje eFotbalu.cz obeznámené se situací v klubu tvrdí, že je střídání na trenérském postu opravdu ve hře. Je tu ale jeden zádrhel, který drží Polácha u kormidla. "Oslovení trenéři dali šéfovi Zbrojovky košem. Nabídku odmítl jak Michal Bílek, tak slovenský trenér Adrián Guľa," tvrdí zdroj eFotbal.cz. Oba oslovení trenéři prošli v minulosti Viktorií Plzeň.

Jedním dechem zmíněný zdroj dodává, že trenér Polách rozhodně není osobou, která by za současnou bídu, v jaké se klub nachází, byla odpovědná.

Nedávno byly zveřejněny informace o tom, že se blíží doba, kdy dojde v majetkové struktuře Zbrojovky ke změnám a zásadní vliv by měl ztratit současný šéf klubu Bartoněk. Tomu nemohou přijít na jméno fanoušci. Vyhrocená situace došla tak daleko, že majitele klubu označili za hrobaře a spor mezi oběma stranami postupně gradoval. Nyní už je alespoň v tomto směru klid zbraní a přiznivci Zbrojovce začali znovu fandit. Výsledková bída ale zatím trvá.

Odnese krizi Zbrojovky trenér Polách? Uvidíme, co přinesou nejbližší dny. Z boje neutíkám, hlásí