Třicátníci sedí v šatně a mají slzy v očích, přiznal zdrcený trenér Karviné po prohře v Hradci

Třicátníci sedí v šatně a mají slzy v očích, přiznal zdrcený trenér Karviné po prohře v Hradci

Před reprezentační pauzou vládlo v kabině Karviné nadšení po výhře nad Českými Budějovicemi. Jakmile se FORTUNA:LIGA znovu rozjela, vystřídalo euforii obrovské zklamání z porážky v Hradci Králové 1:2. "Zasloužili jsme si získat bod. Proto teď někteří třicátníci sedí v šatně a mají slzy v očích," mrzelo kouče poražených Marka Bielana.

Karviná na půdě Votroků prohrávala, ještě do pauzy ale manko vymazala. Ale také musela jít do deseti, kdy byl vyloučen bosenský útočník Memič. Tam vznikl podle Bielana zásadní problém. "Celou reprezentační přestávku se na něco připravujeme, pak se nám to v závěru prvního poločasu rozbije. Červená karta byla strašně přísná, na faul jsem se koukal. (Náš hráč) chtěl soupeře předskakovat a došlápl mu možná trochu na lýtko. Bral bych žlutou kartu, kterou sudí původně udělil, pak do toho ale vstoupil videorozhodčí," konstatoval kouč.

Dalším klíčovým momentem byla zahozená šance Regáliho za nerozhodného stavu 1:1. "Šel sám na branku, kdyby proměnil, měl by to Hradec hodně těžké," věděl kouč. Zápas se mu zjevně těžko hodnotil, věřil, že si jeho tým odveze remízu. "Musím hráče pochválit, ukazují charakter a chuť do fotbalu. O deseti jsme šli do rizika a bod jsme si zasloužili. Brečet ale nebudeme. Fotbal je takový, jednou vám dá a jednou vezme," dodal.