Tiki-Takou prošlo za posledních 7 let přes 400 osobností. U Čecha a Nedvěda cítím vůči divákům dluh, přiznává Svěcený

Tiki-Takou prošlo za posledních 7 let přes 400 osobností. U Čecha a Nedvěda cítím vůči divákům dluh, přiznává Svěcený
PODCAST

Málokdo je s televizním vysíláním fotbalu v Česku spojený tak jako Petr Svěcený. Dlouhá léta komentoval největší zápasy na České televizi a aktuálně působí na O2 TV Sport, kam nastoupil hned po vzniku stanice. Kromě zápasových studií moderuje už sedm let oblíbený pořad TIKI-TAKA, který nedávno dvakrát po sobě vyprodal O2 Universum a tím rozhodně nehodlá končit. Jak se dělá fotbalová zábava a jak těžké je vytvářet pozitivní mediální obraz kolem národního týmu, jsme probrali právě s Petrem Svěceným.

VŠECH DOSAVADNÍCH 227 EPIZOD PODCASTU LIVESPORT DAILY JE K DISPOZICI ZDE

Oblíbený televizní moderátor oslaví v červnu padesátiny. Do České televize nastoupil v době, kdy mu bylo 16, a po štacích v Mladé Boleslavi a na na tehdejším Českomoravském fotbalovém svazu zakotvil v roce 2015 na nově vznikající stanici O2 TV Sport. Jeho pořadem TIKI-TAKA prošlo za posledních sedm let přes 400 osobností.

"Nemůžeme se pořád sladit s Leošem Marešem. Z fotbalových osobností se nám nedaří dostat k nám Petra Čecha s Pavlem Nedvědem, ale tam jde především o to, že žijí v zahraničí. Ale u těchto dvou jmen cítím jakýsi dluh vůči divákům,“ říká Petr Svěcený. 

V úterní epizodě podcastu Livesport Daily jsme také řešili:

Mediální obraz národního týmu.

Komunikaci Ivana Haška.

Zkušenost s českými novináři.

Nový díl Livesport Daily najdete i na dalších oblíbených podcastových platformách – Apple Podcasts a Google Podcasts