Neymar informoval, že Al-Hilal nebude poslední klub jeho kariéry. Kruh hodlá uzavřít v rodné domovině

Neymar informoval, že Al-Hilal nebude poslední klub jeho kariéry. Kruh hodlá uzavřít v rodné domovině

Že by bývalý střelec Barcelony i Paris Saint-Germain Neymar končil kariéru v Saúdské Arábii? Šance je malá zejména z toho důvodu, že sám dvaatřicetiletý brazilský forvard tvrdí, že Al-Hilal FC nebude poslední zastávkou jeho profesionální kariéry.

Za saúdskoarabského giganta, který táhne grandiózní šňůru 32 výher v řadě, toho přitom k tomuto datu kvůli zranění a následné dlouhé léčbě odehrál odehrál jen málo. Dvakrát se ho týkala asijská Liga mistrů a třikrát Saudi Pro League, kde navíc stále čeká na premiérovou trefu v soutěži.

V posledních dnech navíc vzkázal, že už by brzy mohl hrát fotbal v rodné zemi. Současným hráčům Santosu osobně prozradil, že se před odchodem do profesní penze hodlá vrátit právě do klubu, v němž působil a který ho vychoval.

Odpověď na kritiku? Hvězdný Ronaldo zářil, dal druhý hattrick v Saúdské Arábii a vládne střelcům. Titul je daleko

Renomovaný útočník se v současné době nalézá v rámci závěrečné rekonvalescence po zranění kolena v Brazílii a o víkendu se tam účastnil zápasu Santos - Palmeiras. Poté fanoušky informoval, ke které značce se připojí, jakmile uzavře svou etapu v Saúdské Arábii.

Před zápasem, který dokázal ovládnout Santos nejtěsnějším možným rozdílem, chtěl Neymar hráče povzbudit a jak informovalo OK Diario, Brazilec se při své rychlé návštěvě šatny svěřil, že má v roce 2025 v úmyslu vrátit se do Santosu. Právě tehdy mu totiž vyprší současná smlouva s Al-Hilalem.

Z největšího stadionu v Evropě nechtějí mít holubí dům. Rekonstruovaný Camp Nou tak nově stráží dravci

Příští léto bude Neymarovi 33 let a pořád může mít před sebou několik důstojných sezon. Sao Paulo mimochodem opustil kvůli volání z Katalánska již v létě 2013, čili před necelými jedenácti lety.