Neskutečné. Po finále saúdskoarabského Superpoháru se muž z hlediště ohnal po hráči bičem

Neskutečné. Po finále saúdskoarabského Superpoháru se muž z hlediště ohnal po hráči bičem

Závěr čtvrtečního finále saúdskoarabského Superpoháru zastínil bizarní konflikt mezi divákem a hráčem Al-Ittihadu Abdarem Razakem Hamdallou. Při konfrontaci se muž z hlediště po marockém útočníkovi dvakrát ohnal bičem, přičemž minimálně druhou ranou ho podle všeho zasáhl.

Z videí kolujících na sociálních sítích je patrné, že muž oblečený do tradičního arabského oděvu na Hamdallu odcházejícího ze hřiště něco křičí. Semifinalista mistrovství světa z roku 2022 na oplátku šplíchl směrem k muži do hlediště vodu z plastové lahve, na což muž zareagoval dvojím švihnutím biče. Další eskalaci konfliktu zabránila ochranka a lidé na tribuně.

Finále saúdskoarabského Superpoháru se hrálo v metropoli Spojených arabských emirátů Abú Zabí. Třiatřicetiletý Hamdallá byl jediným střelcem al-Ittihádu, jenž podlehl 1:4 al-Hilálu. Velkoklub z Rijádu vyřadil v pondělním semifinále an-Nasr Cristiana Ronalda, jenž utkání po vyloučení nedohrál.

Al-Hilál může získat čtyři trofeje v sezoně. Sedm kol před koncem vede ligu o 12 bodů a je v semifinále asijské Ligy mistrů i Saúdskoarabského poháru.