Skuhravým cloumaly emoce. Museli jsme si v kabině vyprat prádlo, zdůvodnil kouč pozdní příchod před novináře

Skuhravým cloumaly emoce. Museli jsme si v kabině vyprat prádlo, zdůvodnil kouč pozdní příchod před novináře
OBSAHUJE VIDEO

Prohrát se dá, ale ne takhle. Český trenér Podbrezové Roman Skuhravý po prohraném ligovém duelu s Trnavou (0:2) nešetřil kritikou na adresu svého týmu. Po závěrečném hvizdu pak svým svěřencům hned v kabině vyčinil. „Neodvedli jsme dobrý profesionální výkon,“ mrzelo trenéra.

Podbrezová jde ve skupině slovenské ligy o titul od porážky k porážce a je na šestí příčce. Naopak Trnava si pojistila druhé místo. Skuhravého zklamalo, že i když jeho tým v sedmé minutě přežil bez úhony penaltu, stejně to jeho svěřence nenastartovalo. „Byly tam situace, které jakémukoliv jinému týmu pomůžou,“ konstatoval.

Na konci první půle pak pro změnu u pokutového kopu selhali jeho svěřenci. O přestávce proto sáhl k několika změnám v sestavě. „Ale to střídání bylo naplánované. Další zápas nás čeká už ve středu,“ vysvětloval český kouč.

Více než prohra mu prý vadilo představení jeho svěřenců. „Celý zápas to z naší strany nebyl dobrý profesionální výkon, to mě zklamalo víc než porážka. Nikdy jsem to nezažil, aby Podbrezová vypadala ustrašeně a nesebevědomě. Možná je to dno, od kterého se můžeme odrazit,“ vysvětloval novinářům na tiskové konferenci, kam se dostavil s mírným zpožděním. „Přišel jsem později proto, že jsme si v kabině museli vyprat prádlo,“ dodal.