Fiasko. Nikdy jsem se necítil tak ponížen, přiznal trenér Rodinger po debaklu v Karlových Varech

Fiasko. Nikdy jsem se necítil tak ponížen, přiznal trenér Rodinger po debaklu v Karlových Varech

Že se nemusí opakovat povedený třetiligový podzim, kdy hrál Sokol Hostouň do posledního kola o první místo? To trenér Dominik Rodinger tušil a také to sportovně přiznával. Že se ale jarní část ČFL promění ve velké trápení, s tím nepočítal. A po debaklu na půdě zachraňující se Slavie Karlovy Vary byl hodně zdrcený. Na klubovém webu rozdával omluvy na všechny strany. "Fotbal hraji od šesti let a nikdy jsem se necítil tak ponížen," uvedl bývalý vynikající gólman.

Hostouň na jaře výsledkově klopýtala, ale Rodinger po utkáních dokola opakoval, že se tým zvedne. Snažil se do mužstva pumpovat pozitiva, i když také dokázal přiznat chyby. Po šestigólovém přídělu v Karlových Varech bylo všechno jinak. "Osobně cítím velkou zodpovědnost za fiasko, které jsme zde předvedli a za možná historicky nejostudnější výsledek pro Hostouň," přiznal.

"V kabině jsem se přede všemi omluvil Pepovi Husákovi a Lukáši Horníčkovi, že toto museli vidět na vlastní oči. Zbylým, co zde nebyli, ať už jsou to bývali hráči či funkcionáři včetně pana Hondla se chci omluvit také. Fotbal hraji od šesti let a nikdy jsem se necítil tak ponížen," napsal na klubovém webu.

Kouč také vycítil, že by mohla být v ohrožení jeho trenérská pozice. I s tím Rodinger počítá. "Budu respektovat jakékoliv rozhodnutí pana předsedy, protože prostě není normální dostat šest branek ve Varech," poznamenal.

"Můžeme se bavit oprávněně o smůle v předešlých zápasech. Nebo vidět to, že soupeř do čeho kopl, tak spadlo do brány... Ale tohle je už jen o nás. O našem nastavení, touze vyhrávat a zlomit to. My stále nechceme na sto procent a pak to takhle dopadne," neušetřil kritiky ani svůj tým.