Sedm let v Premier League a dost? O Bernardu Silvovi se mluví v kancelářích Realu i Paris Saint-Germain

Sedm let v Premier League a dost? O Bernardu Silvovi se mluví v kancelářích Realu i Paris Saint-Germain

Vytříbený technik Manchesteru City Bernardo Silva, jenž svou trefou rozhodl víkendové semifinále FA Cupu proti Chelsea, by teoreticky mohl v srpnu oslavit své třicáté narozeniny již v nových barvách.

O kreativního záložníka s osmaosmdesáti mezinárodními starty za Portugalsko totiž usilují věhlasné kluby z Parku princů a San Bernabéua, čili Paris Saint-Germain a Real Madrid, ve kterém by se teoreticky mohl stát novým dvorním nahrávačem Kyliana Mbappého.

O zájmu dotyčných lukrativních adres napsal britský list The Sun, s tím, že hráč, u nějž uvádí transfermarkt.com tržní cenu 80 milionů eur, by údajně mohl na konci ročníku převlékat trikot za sumu o dvacet milionů eur nižší.

Thiago Silva se asi s kariérou nerozloučí v Chelsea. Cítím, že mám před sebou ještě pár let, tvrdí brazilský nestor

Někdejší eso Benfiky Lisabon i Monaka, které už je součástí manchesterského dění od léta 2017, má aktuálně před letním přestupovým oknem zvažovat veškeré možnosti.

Bernardo, který už od startu sezony absolvoval za City 42 soutěžních střetů, zhruba před rokem podepsal na Etihad Stadium pouze dvanáctiměsíční prodloužení kontraktu, čímž se jeho současná dohoda prodloužila do roku 2026.

Bývalý sparťan Hancko je v hledáčku dalšího slavného klubu. V létě bude stát pořádný balík