Vyškov se trápí a vyklízí pozice. Dostali jsme blbý gól, pak chyběla lepší finální fáze, věděl útočník Svoboda

Vyškov se trápí a vyklízí pozice. Dostali jsme blbý gól, pak chyběla lepší finální fáze, věděl útočník Svoboda
OBSAHUJE VIDEO

Odehrál necelých třicet minut, vydal se ze všech sil, ale stejně to nepomohlo. Vyškov prohrál na domácí půdě s Jihlavou 0:1 a pomalu vyklízí pozice na špici druhé nejvyšší soutěže. Klesl už na průběžné třetí místo, když se před něj dostala rezerva Sigmy Olomouc. "Dostali jsme blbý gól, do té doby se mi zdálo, že jsme byli lepší," neskrývá útočník v hodnocení pro klubový web.

Vyškov prohrál druhý zápas v řadě a v tabulce už je na třetím místě. V čem je problém: "Není jednoduché naskakovat do zápasu, když to musíte honit. Soupeř hru zjednoduší a je to boj. Potřebujete i štěstí. Ale já odevzdám vždy maximum. Rvu se," konstatoval Svoboda s tím, že vždycky věří, že to tam spadne a jeho tým bude úspěšný.

K tomu, aby se mohli vyškovští ofenzivní hráči více prosadit prý potřebují kvalitnější centry. "Byli jsme kolikrát v náběhu, mělo to tam létat daleko více," naznačil. K prohraným zápasům pak poznamenal, že na Žižkově tým nezvládl standardní situace. A co proti Jihlavě? "Byli jsme herně lepší, ale chyběla nám finální fáze," konstatoval.

Naopak problém s tím, že se ve středu muselo hrát vložené kolo, se vyrovnal bez problémů. "Anglický týden není náročný, my se prostě jen potřebujeme dostat na vítěznou vlnu a chytit nějaké výhry," snažil se myslet do budoucna pozitivně.

Další brněnské překvapení: peníze za Krejčího dostane Bartoněk. Nevěřím, že bude Zábranský jen jako loutka, tvrdí expert