Velká novinka v Bohemians! Klokani budou mít v příští sezoně nového asistenta, má zkušenosti i ze Sparty

Velká novinka v Bohemians! Klokani budou mít v příští sezoně nového asistenta, má zkušenosti i ze Sparty

Bohemians se už nemusejí stresovat. V závěru sezony sice hrají Klokani ve skupině o záchranu, ale už s předstihem je jasné, že padáka vzhledem k postavení v tabulce nedostanou. Proto se mohou soustředit na práci s výhledem na další ročník nejvyšší soutěže. A jednu velkou novinku v Ďolíčku ohlásit mohou. Klub od nové sezony angažuje jako asistenta Stanislava Hejkala. Jako první informaci zveřejnil iSport.cz, zdroj eFotbal.cz pak novinku potvrdil.

Bohemians se netajili tím, že by rádi rozšířili realizační tým o zkušeného asistenta. A v tomhle směru do jejich plánů jméno Stanislava Hejkala ideálně zapadá. "Informace o tom, že trenér Hejkal bude jako asistent působit v příští sezoně v Bohemians, je pravdivá," potvrzuje zdroj eFotbal.cz, že vršovický klub rozšíří realizační tým.

Čtyřiapadesátiletý Hejkal po třech letech balí v Hradci Králové a spekulovalo se o tom, že by mohl dostat laso z nedalekých Pardubic. Nakonec to dopadlo jinak a muž, který si během kariéry vyzkoušel angažmá ve Spartě či Teplicích, míří do hlavního města. Tam je před ním další trenérská výzva, když bude asistentem Jaroslava Veselého. Bohemians jsou na prvním místě skupiny o záchranu a nemají s udržením příslušnosti mezi elitou sebemenší starosti. Do konce soutěže zbývají odehrát tři kola, ve čtvrtek Bohemians doma nastoupí proti Karviné.