Ronaldova další pomsta? Portugalec pracuje na tom, aby jeho klub přetáhl největší hvězdu United

Ronaldova další pomsta? Portugalec pracuje na tom, aby jeho klub přetáhl největší hvězdu United

Cristiano Ronaldo chystá zřejmě další pomstu Manchesteru United. Vyzval totiž svého současného zaměstnavatele v Saúdské Arábii, aby se v létě pokusil získat z Old Trafford hvězdného Bruna Fernandese. An-Nasr hodlá přání své největší hvězdy vyhovět, Fernandes se už dříve v této sezoně nechal slyšet, že se až po evropském šampionátu uvidí, zda bude mít zájem změnit dres.

List The Sun píše, že Ronaldo naléhal na vedení klubu an-Nasr, že by mělo zkusit devětadvacetiletého Bruna Fernandese přivábit do Saudi Pro League. Pětinásobný držitel Zlatého míče chce, aby byl byla hvězda United letním cílem klubu číslo jedna. Šéfové An-Nasr jsou ochotni údajně udělat cokoliv, aby přání Ronalda splnili.

Nicméně je klubu ze Saúdské Arábie jasné, že i když bude jejich nabídka lukrativní, nemuseují námluvy dopadnout dohodou. Zájem o hráče má mít totiž třeba také Bayern Mnichov, který by s portugalským reprezentantem v sestavě rád napravil právě končící nepovedenou sezonu, kdy bavorský gigant nezískal mistrovský titul.

Fernandes, který se loni v létě stal kapitánem United, ve 230 zápasech kariéry vstřelil 79 gólů a přidal 64 asistencí. V současné sezoně je nejlepším střelcem United s 15 zásahy. Smlouva končí portugalskému reprezentantovi v United za dva roky. V Saúdské Arábii by se znovu potkal v jednom dresu s Ronaldem, po jehož boku nastupuje za portuhalskou reprezentaci a také spolu hráli právě v Manchestetu United.