Šílený trejd mezi Slavií a Plzní? Sešívaní po Staňkovi údajně zatoužili také po největších hvězdách Viktorie. Tvrdík vše popřel

Šílený trejd mezi Slavií a Plzní? Sešívaní po Staňkovi údajně zatoužili také po největších hvězdách Viktorie. Tvrdík vše popřel
OBSAHUJE VIDEO

Když se stěhoval Jindřich Staněk z Viktorie do Slavie, byla z toho senzace zimy. Server inFotbal.cz se teď vytasil s ještě bombastičtější zprávou. Zmíněné kluby měly řešit daleko větší obchod. Z Edenu údajně zazněl zájem o hvězdné trio z Doosan Areny Tomáš Chorý, Pavel Šulc, Robin Hranáč. Odpověď prý dostala Slavia následující, opačným směrem by měly putovat tři její opory. „Pokud tohle bylo řečeno, tak v žertu," tvrdí zdroj eFotbal.cz. Následně vše popřel na sociálních sítích i předseda představenstva Slavie Jaroslav Tvrdík.

V zimě hráčská rošáda mezi Slavií a Plzní zafungovala. Viktoria pustila k rivalovi brankářskou jedničku Jindřicha Staňka. Slavia splnila požadavky Plzně, když do Štruncových sadů pustila Lukáše Červa a Matěje Valentu, k tomu přidala patřičný ranec milionů. Spokojené jsou obě strany, Staněk je obrovskou oporou. Jen díky němu má Slavia pořád aspoň teoretickou šanci na titul. Stal se obrovskou oporou," říká zdroj eFotbal.cz, který je dobře obeznámený se situací.

Teď inFotbal.cz přišel s tím, že by se na povedený trejd mohlo v létě navázat. Zájem z Edenu měl být o důrazného střelce Tomáše Chorého, momentálně nejlepšího střelce FORTUNA:LIGY Pavla Šulce a také obránce Robina Hranáče, který fotbalově roste před očima a každým zápasem upevňuje pozici jednoho z nejlepších obránců české nejvyšší soutěže. Tomu, že by Plzeň zmíněné trio uvolnila za sumu dvanácti milionů eur, zdroj eFotbal.cz nevěří.

Proč by měl Jurečka končit v Edenu? Přijde mi to zvláštní, je to nadstandardní hráč, nechápe expert Rajnoch

„Je skoro jisté, že všichni tři pojedou na Euro a věří, že se jejich cena zvedne. Když si vydělíme nabízenou sumu třemi, vychází to čtyři miliony eur za hráče. To by snad mohlo být vzhledem k věku akceptovatelné u Tomáše Chorého, ale viděli jste, že si v Edenu ve středu večer něco vyříkával s hráči soupeře. Nedovedu si ho ve Slavii představit," tvrdí zdroj eFotbal.cz. „Kdyby Plzeň měla někoho z těchto hráčů pustit, tak by to musela být finanční raketa. A to pro klub i pro hráče," nevidí moc reálně stěhování plzeňských opor do Vršovic dobře informovaný zdroj.

Zpráva inFotbal.cz pak mluví o tom, že do Edenu měla následně přiletět protinabídka, že by Plzeň měla zájem o trio Tomáš Vlček, Petr Ševčík a Daniel Fila (21). „Podle toho, co je mi známo, tak v této trojici nebyl Ševčík, ale Oscar. To je pro Plzeňské jeden z nejlepších hráčů ligy. Ale odpověď vážně zazněla spíš v žertu," myslí si zdroj eFotbal.cz. Reálnější určitě je, že by se do Slavie mohl stěhovat Erik Jirka," dodává.

Nevydařená plzeňská generálka na finále poháru? Doufám, že premiéra bude lepší, smál se Koubek směrem ke Spartě

Ať už to dopadne se zmíněným trejdem jakkoliv, zdá se, že v létě na českém fotbalové trhu určitě nebude nuda. Zmíněný zdroj také tvrdí, že pro hráče Plzně nedává posun do Slavie větší smysl. „Šli by ze třetího klubu ligy do druhého. Kdyby měla Slavia titul, tak by to snad šlo pochopit, ale takhle?" popisuje s tím, že ambice Plzně pro příští sezonu určitě budou vyšší než bronzový stupínek. „Určitě mají plán a chtěli by hrát o titul," dodává zdroj eFotbal.cz.

Na sociálních sítích pak v průběhu čtvrtka vše popřel předseda představenstva Slavie Jaroslav Tvrdík. "V létě chceme tým posílit, ne oslabit. Rozhodně neplánujeme prodat Tomáše Vlčka, Petra Ševčíka nebo Daniela Filu a ani nám na ně Viktorka neposlala nabídku," zlobil se Tvrdík, že jde o nepodloženou spekulaci. "Neposlali jsme do Plzně nabídku za 12 milionů euro na tři v textu zmíněné hráče. Spekulace o přestupech jsou součástí fotbalové show, ale doporučil bych ověřit kredibilnost zdroje," napsal v reakci na sociální síti X.