Plzeň ohlásila velké loučení. Viktorku budu milovat, budu ji mít pořád v srdci, říká dojatý pětinásobný mistr ligy

Plzeň ohlásila velké loučení. Viktorku budu milovat, budu ji mít pořád v srdci, říká dojatý pětinásobný mistr ligy

Třináct sezon strávil v dresu Viktorie Plzeň defenzivní pilíř Radim Řezník. Se západočeským klubem získal pět mistrovských titulů. Byl u všech účastí klubu v Lize mistrů a vlastně u všech zápasů evropských pohárů v novodobé éře. Teď se v dojemném videu rozloučil s fanoušky. "V Plzni jsem si splnil svůj sen, zahrál jsem si proti Bayernu, stejně tak všechny evropské poháry. Viktorku budu navždy milovat," prohlásil Řezník.

"Ahoj viktoriáni, chtěl bych se s vámi rozloučit. Moje hra tady ve Viktorce končí. Samozřejmě je to těžké, takhle hned z patra říct. Jsem rád, že jsem za klub mohl hrát tak dlouhou dobu a získat tady pět titulů a zahrát si veškeré soutěže od Ligy mistrů přes Evropskou ligu až po tu Konferenční," svěřil se zkušený hráč.

"Vždycky jsem si chtěl zahrát proti Bayernu Mnichov, byl to můj sen. To se mi splnilo. Tehdy jsem říkal, že bych už mohl skončit, ale samozřejmě jsme toho chtěli dosáhnout více. Je to neskutečná jízda, co jsem tady zažil. Největší dík patří panu Šádkovi, s tím mám nadstandardní vztah," konstatoval dojatě.

"Někdy to skončit muselo, teď ta chvíle přišla. S Baníkem to bude můj poslední zápas. Z Baníku jsem přišel, ten mě vychoval. Viktorku ale budu mít pořád v srdci, budu jí fandit i nadále. A věřím, že úspěchy přijdou znovu. Viktorku budu navždy milovat," dodal ve zveřejněném videu.