Překvapivá zpráva z Madridu. Real upustil od plánu, že v létě přivede Daviese a Yora do svých řad

Překvapivá zpráva z Madridu. Real upustil od plánu, že v létě přivede Daviese a Yora do svých řad

Čerstvý vítěz aktuálního ročníku LaLigy mění zásadně své plány. Hned dva své dlouhodobé cíle má přestat pronásledovat a svůj zrak soustředí jiným směrem. Alespoň tak o tom mluví ve Španělsku, což by mohlo uklidnit nejen Bayern Mnichov, ale i osmělit další zájemce.

Podle zprávy španělského portálu COPE nebude Real Madrid toto léto usilovat o defenzivní dvojici Alphonso Davies a Leny Yoro. Los Blancos místo toho preferují návrat Rafa Marína z hostování v Deportivu Alavés a vykoupení Miguela Gutiérreze z Girony.

Kanadský reprezentant Alphonso Davies byl v posledních letech vnímán jako jeden z nejlepších obránců na světě. V Bayernu se posunul z křídla do defenzivy pod dohledem tehdejšího kouče Hansiho Flicka a Real Madrid si na něj brousí zoubky dlouhodobě.

PŘESUN NA OSTROVY SE KONAT NEMUSÍ. GUIRASSY JE SPOJOVÁN S DORTMUNDEM

V Allianz Areně má platný kontrakt do léta příštího roku a Bílý balet věří, že by ho mohl poté získat zdarma. I tak se jedná o velké překvapení, neboť ještě několik týdnů zpět se řešila forma Daviese s ohledem na nastavení jeho hlavy a fanoušci Bayernu cítili, že je myslí možná už jednou nohou na San Bernabéu.

Překvapení vzbuzuje zařazení zpátečky také v případě teprve osmnáctiletého francouzského středního obránce Lenyho Yora. Hvězdička LOSC Lille v této sezóně naskočila do 43 zápasů napříč všemi soutěžemi a kromě výborných defenzivních výkonů si připsala i tři trefy. Vystoupení Realu ze závodu o její služby ocení především zájemci z Premier League.

Foto: LOSC Lille