Messi se podruhé za sebou neprosadil, Miami přesto dál vládne MLS. Bucha byl u další výhry

Kapitán argentinských mistrů světa Lionel Messi vyšel ve druhém utkání po sobě střelecky naprázdno, fotbalisté Miami přesto zdolali D.C. United 1:0 a prodloužili svou neporazitelnost v MLS na devět zápasů.

Floridský tým je v čele soutěže o bod před Cincinnati, které v sobotu zvítězilo 3:1 nad St. Louis. Za domácí odehrál celý zápas záložník Pavel Bucha. Tomáš Ostrák nastoupil v dresu St. Louis do druhého poločasu.

Miami zařídil vítězství ve čtvrté minutě nastavení ekvádorský útočník Leonardo Campana, který skóroval po přihrávce Sergia Busquetse. Šestatřicetiletý Messi nastoupil poté, co vynechal středeční zápas v Orlandu kvůli bolavému kolenu. Osminásobný držitel Zlatého míče nasbíral v sezoně v devíti zápasech 10 gólů a 12 asistencí a je čtvrtým nejlepším střelcem soutěže.

MESSI POPRVÉ V SEZONĚ NEZABODOVAL A UŽ NENÍ NEJLEPŠÍM STŘELCEM MIAMI. TO PŘEDVEDLO SENZAČNÍ OTOČKU