Nemohl by Král zajímat někoho z nováčků jako St. Pauli či Kiel? Podle znalce by se mohl rozehrát i v Eredivisii

Nemohl by Král zajímat někoho z nováčků jako St. Pauli či Kiel? Podle znalce by se mohl rozehrát i v Eredivisii

Karol Kisel, agent čerstvě šestadvacetiletého záložníka Alexe Krále, zřejmě bude mít v hlavním přestupovém okně napilno. Jeho klient z Unionu Berlín, jenž vystřídal za posledních šest let šest různých klubových adres, totiž může opět po roce převlékat trikot.

Bývalý hráč Teplic či Slavie, jenž má za sebou dvě bundesligové sezony, odehrál v ligovém ročníku jen 1363 minut čistého času, s tím, že v kalendářním roce 2024 se ho týkala základní sestava berlínské družiny pouze v pěti případech.

Expert Livesport Zpráv Jan Morávek se domnívá, že Král bude hlavnímu městu Německa mávat. "Alex to měl po odchodu trenéra Urse Fischera složité, klub pod nástupci Nenadem Bjelicou a Marcem Groterem sázel na jiné hráče. Měl v týmu i velkou konkurenci v podobě fotbalistů jako jsou Lucas Tousart, Aissa Laidouni či maďarský reprezentant András Schäfer," pronesl ve svém posledním komentáři.

Sedm zajímavých hráčů, kteří by mohli brzy v Doosan aréně pózovat s modročerveným dresem Viktorie

I když mu ve Spartaku Moskva končí dlouhodobá smlouva a bude z něj volný hráč, obecně jeho budoucnost v Unionu příliš nevidí...

V sezoně odehrál 45 procent zápasů, z toho 38 procent bylo v základní sestavě, a v lize si nepřipsal gól ani asistenci. Není to pro něj úplně komfortní situace pro další vyjednávání," připustil vítěz DFB Pokalu z roku 2011.

Hrát v zahraničí bylo vždy mým snem, přiznává Hellebrand a míří do Ekstraklasy za Podolskim

Dokázal by si ho představit někde jinde? "Říkám si, jestli by nemohl zajímat někoho z nováčků jako St. Pauli nebo Kiel, kde by mohl najít uplatnění. A zrovna u něj mě napadá i mnou několikrát vyzdvihované Nizozemsko, kde by se mohl rozehrát," doplnil někdejší středopolař Augsburgu, Kaiserslauternu i Schalke 04, což ho spojuje právě s Králem.

Zatímco v roce 2021 měl devětatřiceti mezinárodními starty ošlehaný Král tržní cenu 10 milionů eur, v současnosti u něj transfermarkt.com uvádí sumu o dva a půl milionu eur nižší.