Bude se Icha znovu stěhovat? Odloženého slávistu má na svém seznamu přání finalista domácího poháru

Bude se Icha znovu stěhovat? Odloženého slávistu má na svém seznamu přání finalista domácího poháru

I když je defenzivně laděnému Marku Ichovi stále teprve dvaadvacet let, v nejvyšších dvou domácích soutěžích toho za poslední tři ročníky nezažil málo, protože prošel Táborskem, Vlašimí, Slavií i Pardubicemi.

Zatímco v samotném Edenu se kmenový slávista kvůli velké konkurenci příliš dlouho nezdržel, na východočeské adrese uspěl a za poslední dvě sezony absolvoval 48 prvoligových startů, s tím, že v této sezoně navíc přidal i tři přesné zásahy. Progres je evidentní.

I kvůli tomu je o něj v rámci FORTUNA:LIGY zájem i jinde a po Slovanu Liberec by si dokázala někdejšího žáka Lokomotivy Veselí nad Lužnicí ve svých řadách představit také Viktoria Plzeň.

Sedm zajímavých hráčů, kteří by mohli brzy v Doosan aréně pózovat s modročerveným dresem Viktorie

Protože však třetí tým nedávno skončeného ročníku nabízí podle informací inFotbalu sportovnímu úseku Slavie i možnou opci na zpětný odkup, o čemž nyní pod Ještědem nechtějí slyšet, ohledně bývalého mládežnického reprezentanta Česka by mohla vyjít vstříc spíše celku z Doosan arény.

Icha, jenž je díky odhadované tržní ceně 10 milionů korun jedenáctým nejhodnotnějším hráčem své agentury Top Sport Management, kam spadají také Václav Sejk, Daniel Samek, Lukáš Provod či Štěpán Chaloupek, se tak může loučit s červenobílým pardubickým trikotem už 25. května v Ďolíčku proti Bohemians Praha 1905.

Hrát v zahraničí bylo vždy mým snem, přiznává Hellebrand a míří do Ekstraklasy za Podolskim

Pakliže by se obránce či záložník opravdu rozhodl pro změnu, šanci na proražení by nemusel mít úplně malou. Tím spíš, že se barvami finalisty letošního MOL Cupu pravděpodobně rozloučí hned několik zkušených borců.