V Pardubicích už mají jasno. Kováče vystřídá na východočeské lavičce tandem Saňák - Kulič

V Pardubicích už mají jasno. Kováče vystřídá na východočeské lavičce tandem Saňák - Kulič

Otázka příštího trenéra Pardubic už je vyřešena a na lavičku východočeského celku ze CFIG Areny míří dvojice odborníků, kteří byli v doznívajícím ročníku 2023/2024 napojeni na Sigmu Olomouc, respektive Mladou Boleslav.

Sportovní ředitel a místopředseda představenstva Vít Zavřel na setkání fanoušků Pardubic avizoval, že příchod Jiřího Saňáka a Marka Kuliče už je"hotová věc". Trenérem brankářů bude Luboš Přibyl.

Nástupci Radoslava Kováče a jeho realizačního týmu, jehož součástí jsou David Mikula, Pavel Němeček či Martin Shejbal, se ujmou červenobílé družiny na startu letní přípravy.

Sedm zajímavých hráčů, kteří by mohli brzy v Doosan aréně pózovat s modročerveným dresem Viktorie

Pro Saňáka (46), který si udělal jméno na zdejší scéně jako kouč reprezentační devatenáctky a například Martin Svědík ho svého času doporučoval jako svého nástupce pro Slovácko, půjde o druhou misi v pozici hlavního trenéra. Hanácký soubor z Androva stadionu převzal letos v únoru po odvolaném Václavu Jílkovi, se kterým absolvoval i neúspěšnou štaci ve Spartě.

Marek Kulič (48) vstoupil do FORTUNA:LIGY loni v létě, ale v boleslavské Lokotrans areně vydržel pouhého půl roku, než ho nahradil David Holoubek. Nyní si bude moci napravit reputaci.

Zmíněného srazu s příznivci se účastnil také majitel Vladimír Pitter a kabinu áčku zastupovali Tomáš Solil s Kamilem Vackem.

© FK Mladá Boleslav