Konec kariéry Kroose musí řešit Real obratem. Jaká jména jsou označována jako možná náhrada?

Konec kariéry Kroose musí řešit Real obratem. Jaká jména jsou označována jako možná náhrada?

Letní přestupové okno již klepe na dveře a očekávají se velké změny i v řadách slavných velkoklubů. Řešit je bude muset i Real Madrid, jehož stejně jako fanoušky šokovalo nedávné rozhodnutí německého záložníka Toniho Kroose pověsit kopačky na hřebík. Jak by mohl Bílý balet na hráčském trhu zareagovat, aby tuto ztrátu minimalizoval?

3) Florian Wirtz

Nahradí Kroose na San Bernebéu další německá stopa? Tato možnost se samozřejmě nabízí, ale rozhodně nebude levná. Florian Wirtz v barvách Leverkusenu zažívá raketový růst a zajímají se o něj přední evropské kluby. Před pár týdny to měl zkoušet i Bayern Mnichov, ale hráč projevil touhu setrvat v BayAreně. Spekuluje se i o Manchesteru City, Liverpoolu či Chelsea. Jednadvacetiletý mladík posbíral v končící sezoně 18 gólů a 20 asistencí ve 47 zápasech napříč všemi soutěžemi, což budí zvýšenou pozornost.

Foto: Bayer 04 Leverkusen

2) Chris Rigg

Zejména pro španělské fanoušky poměrně neznámé jméno, ale i Real vždy nekupuje jen velké hvězdy. Na přestupovém trhu umí vycítit talenty, kterým pomůže v růstu. Bude to i případ Chrise Rigga? Šestnáctiletá kometa Sunderlandu si na Ostrovech získává pozornost díky svému skvělému čtení hry a zakládání velkých útočných hrozeb. Real však bude muset překonat konkurenci, neboť Rigg uvízl rovněž v hledáčku Chelsea, Liverpoolu či Manchesteru United.

Foto: Sunderland AFC

1) Nico Paz

Bílý balet by mohl vsadit také na svou hráčskou akademii, která umí produkovat zajímavé hráče. Ve spojitosti s Real Madrid Castilla se skloňuje jméno Nico Paz, který by mohl dostat přednost před loňským podpisem Ardou Gülerem. Turecký reprezentant prožil na San Bernabéu frustrující sezonu a jeho rozlet brzdily především problémy s kondicí. Trenér Carlo Ancelotti se nedávno nechal během jednoho rozhovoru slyšet, že Pazu bedlivě sleduje a větří u něj zajímavou budoucnost.  

Foto: Real Madrid C.F.