Přestupová priorita Rudých ďáblů pro toto léto hraje v Portugalsku a v kabině by si mohla rozumět s Hojlundem

Přestupová priorita Rudých ďáblů pro toto léto hraje v Portugalsku a v kabině by si mohla rozumět s Hojlundem

Manchester United by rád rozšířil počet dánských legionářů ve své kabině. Vedení ostrovního giganta má usilovat o služby defenzivního záložníka Mortena Hjulmanda, který by na Old Trafford nahradil Casemira. Opora Sportingu CP má být dokonce ocejchována jako prioritní cíl pro nadcházející přestupové okno.

Podle informací portálu Give Me Sport má čtyřiadvacetiletý rodák z Kastrup ve smlouvě s portugalským klubem klauzuli o uvolnění ve výši 69 milionů liber. Manchester United nemá být jediným zájemcem, který by byl ochotný tuto částku uhradit. Své možnosti zvažuje také Barcelona, i když její finanční kondice není příliš dobrá.

Morten Hjulmand nyní se svými krajany odcestuje do Německa, aby v rámci skupiny C bojoval za postup Dánska do další fáze evropského šampionátu. Severská země změří síly s Anglií, Srbskem a Slovinskem.

SAÚDSKÁ ARÁBIE? MANŽELKA BY NEMĚLA PROBLÉM, HVĚZDU MANCHESTERU CITY LÁKÁ NEUVĚŘITELNÝ BALÍK PENĚZ

V kabině Rudých ďáblů by se tak mohl setkat s dalším dánským legionářem Rasmusem Hojlundem. Hjulmand se v médiích často vyslovoval ve smyslu, že jej anglická Premier League láká a je jejím velkým fanouškem.

Čtyřiadvacetiletý defenzivní záložník se může pochlubit skvělými výkony v portugalské nejvyšší soutěži. Hjulmand disponuje dobrým fyzickým fondem i technikou, kterou by na Old Trafford náležitě využili.

Foto: Sporting CP