Táborsko se pochlubilo první letní posilou. K Jordánu dorazil nejlepší střelec Příbrami

Táborsko se pochlubilo první letní posilou. K Jordánu dorazil nejlepší střelec Příbrami

Výkonný ředitel Táborska Martin Vozábal na nic nečeká a zbrojí na příští ročník. Jihočeský celek FC SILON, který neuspěl v baráži o FORTUNA:LIGU se sousedním Dynamem České Budějovice, se totiž pochlubil první letní posilou.

K břehům Jordánu totiž dorazil od řeky Litavky zkušený levý křídelník Jakub Nečas, jenž je využitelný nejen na krajích hřiště, ale také čistě v útoku i na podhrotové pozici.

Pracovitý Nečas, jenž patří mezi odchovance Sparty, byl se šesti trefami nejlepším střelcem Příbrami, za kterou odehrál v uplynulém ročníku F:NL 2377 minut a nevynechal ani jeden druholigový souboj.

Někdejší mládežnický reprezentant Česka dříve prošel také Pardubicemi, Vlašimí, Mladou Boleslaví, Libercem, Brnem či Bohemians 1905. Velmi dobře tak zná obě tuzemské nejvyšší soutěže.

 

MAJITEL LIBERCE CHCE TITUL, PŘIZNAL KOVÁČ. CÍL JE TOP ŠESTKA V PRVNÍ SEZONĚ A DVĚ POSILY DO KAŽDÉ ŘADY

V první lize už 100 startů překonal, ve druhé lize se jim blíží a aktuálně je na 90 vystoupeních. Jubileum tedy nejspíš pokoří v ročníku 2024/2025 právě pod koučem Romanem Nádvorníkem.

"Jakube, vítej a ať se Ti v táborských barvách daří!," zaznělo na stránkách fctaborsko.cz. Debutovat v modrobílém trikotu bude moci už 22. června, kdy čeká Táborsko přípravný duel proti čerstvě prvoligové Dukle.

P.S.:  Nový kontrakt s Táborskem podepsal také univerzál Petr Plachý, jenž patří ke služebně nejstarším hráčům kádru a brzy ho čeká již pátý ročník na stávající adrese.

Pardubický Zavřel otevřeně: Saňák nám pomáhal i zadarmo. Spekulace okolo Kováče? Bál jsem se, aby kluky nerozhodily