Slavia řeší návrat Olayinky. Hráč je v Bělehradě nespokojený a chtěl by zpět do Prahy, přestup ale může ztroskotat na financích

Slavia řeší návrat Olayinky. Hráč je v Bělehradě nespokojený a chtěl by zpět do Prahy, přestup ale může ztroskotat na financích

Slavia by v nadcházející sezoně ráda ukončila tříleté čekání na titul, v létě proto chystá výrazné posílení hráčského kádru. Ve hře je i jeden velký návrat. Sešívaný dres by po roce mohl obléct Peter Olayinka.  

Olayinka před rokem odešel jako volný hráč do Crvene Zvezdy Bělehrad, které 11 góly a čtyřmi asistencemi pomohl k srbskému titulu. Nyní ale projevil zájem o návrat do Edenu. Savia proto začala rychle jednat.

Podle serveru inFotbal.cz do Bělehradu poslala první oficiální nabídku, vedení srbských mistrů ji ale kvůli nedostatečnému finančnímu odškodnění nepřijalo. Právě cenovka nigerijského křídelníka by mohla být hlavním zádrhelem v jednáních.

CELTIC SE NEVZDÁVÁ A CHCE ZÍSKAT SPARŤANSKÉHO BRANKÁŘE VINDAHLA. ODSTUPNÉ? MLUVÍ SE O SUMĚ VYŠŠÍ NEŽ 116 MILIONŮ

Olayinkova hodnota se pohybuje okolo šesti milionů eur a Crvena Zvezda pravděpodobně nebude chtít prodávat pod cenou. To by byl pro sešívané zásadní problém.

Pro vršovický celek naopak hraje Olayinkův zájem o návrat. Osmadvacetiletý fotbalista by svou budoucnost rád spojil s klubem, v němž odehrál pět sezon, během kterých třikrát zvedl nad hlavu trofej pro českého mistra.

Slavia by s jeho příchodem získala produktivní křídlo, ale také lídra do kabiny. Jestli bělehradský celek sleví ze svých požadavků a Olayinka skutečně přijde, ukážou nejbližší týdny.

Zdroj: FK Crvena Zvezda