Žižkov vyšel vstříc konkurenčním pražským klubům a své odborníky uvolnil do Slavie, Sparty i Dukly

Žižkov vyšel vstříc konkurenčním pražským klubům a své odborníky uvolnil do Slavie, Sparty i Dukly

Druholigová Viktoria Žižkov už přivítala ve svých řadách hned tři nové tváře. Přestupové okno otevřel na Praze 3 velezkušený forvard Tomáš Necid a nedlouho po něm ho následoval příbramský tandem Martin Melichar a Daniel Fišl, s tím, že první jmenovaný dorazil mezi tři tyče a druhý do defenzivní formace.

V létě se však kabina žižkovského áčka potýká i s odchody v realizačním týmu, jemuž velí už nějakých šest měsíců hlavni trenér Marek Nikl.

Konkrétně jde o tři odchody a tradiční pražskou značku opouští nejen asistent Pavel Medynský, ale i kouč brankářů Vojtěch Mareček a masér Leoš Stehlík.

 

ŽIŽKOV MÁ DRUHOU LETNÍ POSILU. PO ÚTOČNÍKU NECIDOVI MÍŘÍ DO VIKTORIE Z PŘÍBRAMI GÓLMAN MELICHAR

Všechny tři odborníky si stáhli do svých řad jiné kluby z metropole. Z Medynského se stal nový asistent v Dukle, kde vystřídal Jiřího Vágnera, Mareček bude mít nově na starosti brankáře napříč mládežnickými kategoriemi ve Slavii a Stehlík neodolal vábení prvního týmu mistrovské Sparty.

"Pánové, děkujeme za Vaši práci pro Viktorku a přejeme hodně štěstí v nových působištích," zaznělo na oficiálních stránkách celku, který se v příštích týdnech přátelsky utká s Teplicemi, Jabloncem, Českými Budějovicemi, Zwickau i Strání (všechny souboje budou venku).