Přestoupí Hancko za defenzivním mágem? Atlético podalo první nabídku, Feyenoord chce minimálně o 15 milionů eur víc

Přestoupí Hancko za defenzivním mágem? Atlético podalo první nabídku, Feyenoord chce minimálně o 15 milionů eur víc

Obránce Feyenoordu Dávid Hancko dokázal svými výkony zaujmout hned několik elitních klubů, jeho největším nápadníkem má být momentálně Atlético Madrid. Podle španělských a britských médií učinil španělský klub, jehož kormidelníkem je defenzivní génius Diego Simeone, první nabídku ve výši 20 milionů eur, kterou rotterdamský celek okamžitě smetl ze stolu.
 

Hancko by měl v Madridu v ideálním případě nahradit Maria Hermosa, kterému v létě končí smlouva. Slovenský reprezentant je momentálně na mistrovství Evropy v Německu, kde zástupce madridského klubu při výhře Slovenska nad Belgií 1:0 zřejmě zaujal natolik, že rozhodli jednat.

KOMPLIKACE PRO PRISKEHO. O BÝVALÉHO SPARŤANA HANCKA STOJÍ ŠPANĚLSKÝ GIGANT

Podle obvykle dobře informovaného webu by Feyenoord za svou defenzivní oporu, která dosud v červenobílém dresu nastoupila k 93 utkáním, chtěl minimálně 35 milionů eur. Hancko za nizozemský celek vstřelil 11 gólů a radoval se ze zisku ligového titulu i Nizozemského poháru.

Sám Hancko má údajně velký zájem o přestup do týmu trenéra Diega Simeoneho. V minulosti se hovořilo také o tom, že se o něj zajímají Liverpool a Neapol.

"Každou spekulaci ohledně přestpu beru jako motivaci do dalších zápasů. Snažím se ty zprávy o zájmu velkoklubů potvrzovat na hřišti, protože vím, že když budu hrát dobře, tak si mě mohou všimnout i další kluby. Mou hlavní motivací ale nejsou přestupy, vždy chci maximálně pomoci svému týmu na hřišti," líčil Hancko. 

Zdroj: Feyenoord Rotterdam