Bayern zájem o Casemira měl, ale rychle ochladl. Které jméno má dostat na hráčském trhu přednost?

Bayern zájem o Casemira měl, ale rychle ochladl. Které jméno má dostat na hráčském trhu přednost?

Bavorský klub s novým trenérem v zádech hledá ideální složení týmu pro další sezonu. Ta uplynulá dopadla daleko za očekáváním, proto nový stratég Vincent Kompany nebude pod drobnohledem jen s ohledem na výsledky, ale i za své aktivity na hráčském trhu. Ještě před jeho příchodem měl Baern spadeno na brazilského legionáře Casemira, ale nyní se má situace tvářit jinak.

Podle německého listu Bild byl brazilský defenzivní štít skutečně v hledáčku Bayernu, ale problém měl být v jednáních s Manchesterem United. Rudí ďáblové totiž stále nejsou rozhodnuti, zda hráče chtějí ponechat na Old Trafford anebo mu umožnit hledat štěstí jinde. V souvislosti s tímto jménem se skloňoval také zájem tureckých klubů z Istanbulu.

The Sun tuto informaci potvrzuje, ale zároveň přiznává, že zájem Bavořanů velmi rychle ochladl. Na vině mělo být váhání Manchesteru United a také fakt, že v Allianz Aréně usedl do trenérského křesla Kompany.

PŘESTOUPÍ HANCKO ZA DEFENZIVNÍM MÁGEM? ATLÉTICO PODALO PRVNÍ NABÍDKU, FEYENOORD CHCE MINIMÁLNĚ O 15 MILIONŮ EUR VÍC

Belgický stratég nesdílel předešlé zájmy a ukázat měl na hvězdičku londýnského Fulhamu Joãa Palhinhu. Osmadvacetiletý portugalský legionář působí v Premier League od roku 2022, předtím hledal štěstí ve Sportingu.

Překvapivou informaci, že je Palhinha spojován s Bayernem Mnichov, potvrzuje i renomovaný novinář Fabrizio Romano. Ten zároveň dodává, že snahou Rudých ďáblů bude Casemira prodat, ale jen stěží budou hledat někoho, kdo jim uleví od jeho mzdových nároků a zároveň bude ochotný dát za hráče rozumnou sumu. Ve hře má být i zájemce ze Saúdské Arábie, kam se ale hráči příliš nechce.

Foto: Fulham FC