Návrat ztraceného syna může být jen půlroční. Sancho by místo Dortmundu mohl zamířit do Itálie

Návrat ztraceného syna může být jen půlroční. Sancho by místo Dortmundu mohl zamířit do Itálie

Anglický reprezentant Jadon Sancho zažil povedené jaro v barvách Dortmundu, kam zamířil na hostování v Manchesteru United. Prostředí to pro něj bylo známé, neboť zde před přesunem na Old Trafford působil. Díky dobrým výsledkům se začala objevovat možnost, že by v Signal Iduna Parku zakotvil trvale, ale Borussia zatím nenalezla shodu v jednání s anglickým klubem. Do toho do hry vstupuje italský nápadník, který může zamíchat kartami.

Podle britského listu The Sun to bude mít Dortmund v boji o Sancha složité, ačkoliv i hráč naznačil, že by se nebránil možnosti tu pokračovat. Neočekává se ale ani, že by mohl hledat štěstí v Manchesteru United, kde se názorově neshodl s tamním koučem Erikem ten Hagem.

Portál La Gazzetta dello Sport zmiňuje zájem Juventusu, který ale chce hráče nejprve otestovat ve svém prostředí. Do Manchesteru United měli Bianconeri vyslat zprávu, že jsou nakloněni variantě ročního hostování s možností opce.

PŘESTOUPÍ HANCKO ZA DEFENZIVNÍM MÁGEM? ATLÉTICO PODALO PRVNÍ NABÍDKU, FEYENOORD CHCE MINIMÁLNĚ O 15 MILIONŮ EUR VÍC

Juventusu nahrávají do karet hned dvě fakta. Částka 40 milionů eur se zdá být Dortmundu za služby Sancha příliš, navíc u klubu skončil trenér Edin Terzić, který o něj velmi stál. Stará dáma se chce vrátit po letech půstu na výsluní italského i evropského fotbalu, proto se očekává celá řada změn v její kabině.

Nemuselo by se ale jednat o jediný přesun z Old Trafford do Turína. Delší dobu je zmiňován zájem o Masona Greenwooda, jenž má za sebou vydařené hostování v LaLize v barvách Getafe.