Chamtivý agent i nabídka z Old Trafford. Rossoneri se rozmýšlí, zda aktivují klauzuli za Zirkzeeho

Chamtivý agent i nabídka z Old Trafford. Rossoneri se rozmýšlí, zda aktivují klauzuli za Zirkzeeho

Bologna zažila historickou sezonu, po které ale svou stávající sestavu jen těžko udrží. Tvůrce úspěchu Thiago Motta odešel do Juventusu a za lepším má zamířit také nejlepší střelec klubu Joshua Zirkzee. O Nizozemce trvale usilují AC Milán a Manchester United.

Na třiadvacetiletého nizozemského útočníka se AC Milán zaměřuje už téměř půl roku. Rossoneri jsou ochotni zaplatit výkupní klauzuli ve výši čtyřiceti milionů eur, ale jednání se prozatím pozastavila.

Jelikož byl Zirkzee donominován na mistrovství Evropy, bude se podle Gazzetta dello Sport další schůzka konat až po konci Nizozemska na Euru. Velkou roli hraje také agent hráče Kia Joorabchian.

Pozdvižení v Anglii. Crystal Palace se chlubí sponzorem, který je zahalen tajemnem

Ten se ukázal jako poměrně chamtivý agent, neboť od milánského velkoklubu chce pro sebe 15 milionů eur jako svou provizi. S tím AC za žádných okolností nesouhlasí a aktuálně se tak rozmýšlí, zda bude v honbě za Zirkzeem pokračovat.

Do hry navíc opět vstupuje Manchester United, který s Joorabchianem navázal kontakt a rád by Zirkzeeho ulovil pro krajana Erika ten Haga, který byl potvrzen jako manažer Rudých ďáblů i pro následující ročník Premier League.

Zatímco týmu z Old Trafford by bonus ve prospěch agenta zřejmě nedělal potíže, Rossoneri jsou jednoznačně proti. A tak se začínají poohlížet jinam. Do úvahy údajně připadají Jonathan David z Lille, nebo Samu Omorodion z Deportiva Alavés.