Zlobivé dítě francouzského fotbalu odmítá novou smlouvu v Juventusu a sní o Realu. Rabiotovi může pomoct i Kroosův konec

Zlobivé dítě francouzského fotbalu odmítá novou smlouvu v Juventusu a sní o Realu. Rabiotovi může pomoct i Kroosův konec

Budoucnost francouzského středopolaře Adriena Rabiota v Juventusu se zdá být nejistá, protože devětadvacetiletý hráč zatím odmítá prodloužit smlouvu. Stará dáma mu nabídla 7 milionů eur plus 1 milion eur bonus za podpis, což se však s pochopením zatím nesetkalo. Možností, kam by někdejší tvář PSG mohla zamířit, je hned několik.

Rabiot postavil turínský gigant před hotovou věc, když stanovil, že chce roční mzdu ve výši 9 milionů eur. Juventus si ještě před pár týdny nedokázal ani představit, že by francouzského reprezentanta ve svém kádru mohl postrádat. Nyní se tato varianta jeví jako možná, neboť začal jednat s OGC Nice o příchodu Khéphrena Thurama.

POGBA JE ODHODLANÝ BOJOVAT PROTI ROZSUDKU: JEŠTĚ NEKONČÍM, NESPRAVEDLNOST NEMOHU NECHAT BÝT

O služby Rabiota projevoval během jara zájem i AC Milán, ale jednání taktéž ztroskotala na výši jeho mzdy. Aktuálně se řeší možnost přesunout se do Premier League, kde své možnosti zvažují Liverpool a Newcastle. Oba ostrovní kluby to však budou mít těžké, neboť kromě vysoké mzdy se Rabiot netají snem zahrát si za Real Madrid.

Podle listu Calciomercato láká Rabiota hrát pod taktovkou italského stratéga Carla Ancelottiho. Los Blancos by se mohli těchto sympatií chytit, neboť konec kariéry oznámil německý záložník Toni Kroos a Luka Modrič už taktéž nepatří mezi nejmladší.

Foto: Juventus FC