Rossoneri si umí představit dvojitý nákup z Chelsea. Jednání již mají dostávat konkrétní obrysy

Rossoneri si umí představit dvojitý nákup z Chelsea. Jednání již mají dostávat konkrétní obrysy

Milánské AC by rádo během letního přestupového okna posílilo svou ofenzivu. Díky dobrým vztahům s londýnskou Chelsea by hned dvě nové tváře mohly přijít právě ze Stamford Bridge. Tuto informaci potvrzuje i spolehlivý novinář na přestupy Gianlucy Di Marzia.

Italský gigant hledá náhradu za Oliviera Girouda, který se po uplynulé sezoně rozhodl zamířit za velkou louži. Rossoneri chtějí vsázet opět na zkušenosti, proto je předmětem zájmu jednatřicetiletý Romelu Lukaku.

Belgický reprezentační útočník má za sebou úspěšné hostování v AS Řím, během kterého posbíral 21 gólů. Chelsea se netají chutí jej pustit trvale, ale požaduje adekvátní odstupné. AC Milán se o ostříleného střelce zajímá delší dobu. Kromě účastníka Serie A se spekuluje také o vyptávání z Turecka.

NA STAMFORD BRIDGE HLÁSÍ JIŽ ČTVRTOU NOVOU TVÁŘ TOHOTO PŘESTUPOVÉHO OKNA. PŘIŠLA Z LEICESTERU

Druhou tváří Chelsea, která by mohla zamířit na San Siro, je dvacetiletý mladík Carney Chukwuemeka. Ofenzivní záložník je nakloněn nové výzvě, neboť v Londýně se mu nedostává pravidelného herního vytížení. AC Milán preferuje trvalý odkup, zatímco Blues by raději kráčeli cestou hostování, které by anglickému mládežnickému reprezentantovi zajistilo herní vytížení.

Pokud by se Rossoneri podařilo Chukwuemeku získat na trvalý přestup, mohla by toho Chelsea později litovat. Mladík je na Ostrovech vnímán jako velký talent, kterému by mohla patřit budoucnost.

Foto: Chelsea FC