Nepříjemnost pro Baník! Ewertonův přestup je stále ve hře, dál kolem něj krouží polské velkokluby

Nepříjemnost pro Baník! Ewertonův přestup je stále ve hře, dál kolem něj krouží polské velkokluby

Ewerton v Ostravě před týdnem podepsal smlouvu na tři roky, jeho pokračování v Baníku ale zdaleka není jisté. Kolem brazilského šikuly krouží polské kluby, které by rády ještě během léta získaly posilu na křídlo. Baník při podpisu smlouvy deklaroval, že Ewerton může dál jednat s případnými zájemci, rád by ale klíčového hráče udržel alespoň pro blížící se předkola evropských pohárů.  

"Mluvil jsem s trenérem i svým agentem a věděl jsem, že pokud budu v pohodě, tak zůstanu v Baníku. Vnímal jsem i reakce fanoušků, třeba když jsme něco zveřejnili se ženou na sociálních sítích a nebylo to nic o fotbale, tak psali, ať zůstanu v Baníku," vyprávěl Ewerton po podpisu tříleté smlouvy. 

BRAZILEC EWERTON MILUJE ŽIVOT V OSTRAVĚ I FANOUŠKY BANÍKU. PROZRADIL JIM VELKÉ TAJEMSTVÍ I PLÁN

Když se domluvil jeho přestup ze Slavie, byli fanoušci nadšení, nakonec však může být všechno úplně jinak. Už při podpisu smlouvy klub deklaroval, že hráči v případě zajímavé nabídky nebude bránit v odchodu, málokdo ale očekával, že by měl brazilský šikula odejít ještě v létě. 

I tato varianta je však aktuálně na stole. Web iSport.cz přišel s informací, že kolem Ewertona dál krouží polské kluby. Mezi nejaktivnějšími jsou údajně velká jména v čele s Legií Varšava a Lechem Poznaň. 

Slezský klub by Ewertona rád udržel alespoň pro předkola Evropské konferenční ligy, přes která by chtěl po dlouhých 16 letech proniknout do hlavní fáze některého z evropských pohárů. 

Zdroj: FC Baník Ostrava