Čeští fotbalisté v zahraničních ligách

[b]Aktualizováno.[/b] Tomáš Rosický si odbyl úspěšný návrat na fotbalové trávníky, když vstřelil druhou branku Arsenalu. Petr Čech udržel čisté konto a radoval se z výhry Chelsea 2:0 v Middlesbrough. V souboji reprezentačních útočníků mezi Lyonem a Monakem se radoval z výhry Milan Baroš, který ovšem zůstal pouze na lavičce. Mezi střelce se zapsal i Vratislav Lokvenc.

NĚMECKO:

Leverkusen – Dortmund 2:2, MICHAL PAPADOPOULOS se na hřiště dostal v 72. minutě.

Hamburk - Stuttgart 4:1, DAVID JAROLÍM odehrál utkání v základní sestavě a v 77. minutě byl vystřídán.

Norimberk – Frankfurt 5:1, JAROMÍR BLAŽEK i TOMÁŠ GALÁSEK odehráli celý zápas.

Bochum - Bayern 1:2, JAN LAŠTŮVKA odchytal celý zápas, PAVEL DRSEK nastoupil v 81. minutě.

Brémy - Hertha 3:2, JAROSLAV DROBNÝ odchytal celý zápas.

Hannover - Wolfsburg 2:2, JIŘÍ ŠTAJNER nastoupil v 79. minutě, JAN ŠIMŮNEK odehrál celý zápas.

Karlsruhe - Bielefeld 0:0, RADIM KUČERA odehrál celý zápas, PETR GABRIEL a DAVID KOBYLÍK nebyli ani na lavičce.

ANGLIE:

Arsenal - Bolton 2:0, TOMÁŠ ROSICKÝ vstřelil druhou branku Arsenalu, na hřiště se dostal jako střídající v 62. minutě.

Middlesbrough - Chelsea 0:2, PETR ČECH odchytal celý zápas.

Aston Villa - Manchester United 1:4, PATRIK BERGER nebyl ani na lavičce náhradníků.

ITÁLIE:

AC Milan - Empoli 0:1, MAREK JANKULOVSKI odehrál celý zápas.

Fiorentina - Siena 3:0, TOMÁŠ UJFALUŠI nebyl ani na lavičce; LUKÁŠ JAROLÍM odehrál utkání v základní sestavě, obdržel žlutou kartu a v 62. minutě byl střídán.

Sampdoria - Parma 3:0, RADEK PETR nebyl ani na lavičce náhradníků.

Udine - Palermo 1:1, TOMÁŠ SIVOK nebyl ani na lavičce, kde TOMÁŠ ZÁPOTOČNÝ proseděl celý zápas.

Juventus Turín - Janov 1:0, ZDENĚK GRYGERA odehrál v dresu "Staré dámy" celý zápas, PAVEL NEDVĚD také nechyběl v základní sestavě, nahrál na jediný gól utkání, ale v nastaveném čase dostal žlutou kartu a po skončení duelu byl vyloučen.

FRANCIE:

Lyon – Monako 3:1, MILAN BAROŠ utkání sledoval pouze z lavičky, JAN KOLLER odehrál celý zápas, ale prohře nijak nezabránil.

ŠPANĚLSKO:

Almeria - Osasuna 2:0, JAROSLAV PLAŠIL odehrál zápas v základní sestavě, v 85. minutě byl vystřídán.

SKOTSKO:

Rangers - Celtic 3:0, JIŘÍ JAROŠÍK odehrál celý zápas a obdržel žlutou kartu.

Hearts – Dundee Utd 1:3, MICHAL POSPÍŠIL nebyl ani na lavičce náhradníků.

RUSKO:

Spartak Moskva - FK Moskva 3:1, RADOSLAV KOVÁČ odehrál celý zápas, MARTIN JIRÁNEK nebyl ani na lavičce; ROMAN HUBNÍK nebyl ani na lavičce náhradníků, TOMÁŠ ČÍŽEK se na hřiště dostal v 85. minutě.

Lokomotiv Moskva - Vladivostok 1:1, MAREK ČECH i MARIAN PALÁT odehráli celý zápas, Palát obdržel žlutou kartu.

Petrohrad – Khimki 4:1, RADEK ŠÍRL nebyl ani na lavičce.

Rostov - Saturn MO 1:3, MARTIN HORÁK nebyl ani na lavičce; ANTONÍN KINSKÝ odchytal celý zápas.

Dynamo Moskva - Krasnodar 1:0, ROMAN LENGYEL odehrál celý zápas.

BELGIE:

Beerschot - FC Brusel 3:0, RICHARD CULEK nebyl ani na lavičce, PAVEL FOŘT odehrál utkání v základní sestavě.

DÁNSKO:

Aalborg - FC Kodaň 0:0, LIBOR SIONKO nastoupil v 58. minutě.

RAKOUSKO:

Salzburk - SK Sturm Graz 4:1, VRATISLAV LOKVENC vstřelil druhou branku svého týmu a spolu s PATRIKEM JEŽKEM odehrál utkání v základní sestavě. KAREL PITÁK vystřídal Ježka v 83. minutě.

FC Karnten - FC Wacker Tirol Insbruck 2:0, VÁCLAV KOLOUŠEK odehrál utkání v základní sestavě, ale ve 40. minutě byl vystřídán.

UKRAJINA:

Krivbas Krivoy Rog - Shakhter Donetsk 1:0, TOMÁŠ HÜBSCHMAN odehrál utkání v základní sestavě, v 60. minutě byl střídán.

POLSKO:

Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin 0:0, MICHAL VÁCLAVÍK do utkání nezasáhl.

Cracovia Kraków - Wisła Kraków 1:2, TOMÁŠ JIRSÁK nastoupil v 74. minutě a obdržel žlutou kartu.

Legia Warszawa - Odra Wodzisław 0:1, DANIEL RYGEL do utkání nezasáhl.

[ 21.10.2007 - Jiří Štádler l Foto: ČTK ]