Xaverov B - FC Zličín 5:3 (4:1)

Opět našlapaná sestava rezervy Xaverova získala tři body. Šestice borců z druholigového kádru dovedla tým k dalšímu tříbodovému zisku. Už ve 2.minutě se na hranici ofsajdu prohnal obranou hostů Bálek, ve vápně našel volného Kočího, který otevřel skore. Hosté v 10.minutě předvedli šikovnou akci, Sigan kolmou přihrávkou našel Kotase, který svou premiéru ve zličinském dresu vyšperkoval přesnou střelou do sítě. Za další tři minuty však Kočí lehce přešel přes Douchu, na jeho přihrávku si před branku naběhl Javorek a nadvakrát překonal Vránu. Ve 21.minutě obrana hostů opět zaváhala a volný Adam hlavou přidal třetí gól. Brankář Vrána sice dvě další šance domácích bravurně zlikvidoval, ale když mu spoluhráči otevřeli prostor ve středu obrany, Bálek pohotovou střelou zvýšil na 4:1. V 67.minutě Marek z přímého kopu našel nabíhajícího Chlebouna a už to bylo 5:1. Domácí hlídali výsledek a hosté už za pět minut dokázali snížit, když se po přihrávce Cacáka šikovně prosadil Fliegel. Tečku za zápasem udělal parádní střelou hostující Doucha. Z více jak 35-ti metrů se v 90. minutě opřel do míče a vymetl pavučinu v domácí brance.

Josef Veniger (FC Zličín): Proti takto silnému soupeři jsme mohli jen překvapit. Bohužel jsme dělali zbytečné chyby a domácím vítězství ulehčili. Za vítězstí 2:1 ve druhém poločase se nemusíme stydět.
Zoran Jovanoski (Xaverov B): Opět musím za tři body poděkovat klukům z „áčka”, bez nich by ten zápas asi vypadal jinak.
Branky: 2. Kočí, 13. Javorek, 21. Adam, 33. Bálek, 67. Chleboun - 10. Kotas, 72. Fliegel, 90. Doucha
ŽK: Kovařík - Doucha, Sigan Rozhodčí: Váša - Váňa, Koďousek, Diváků: 60
Xaverov B: Vyčítal - Marek, Chleboun, Penc, Kovařík - Kočí, Kučera (52. Samec), Javorek, Lenz (80. Daneček), Adam, Bálek (69. Milovanovič)
FC Zličín: Vrána - Chalupa (83. Roubíček), Vacula, Valoušek, Fliegel - Šimoníčk, Kotas (66. Schiller), Sigan, Doucha - Chrž (46. Cacák), Merta