Manchester si zastřílel, Wigan rozdrtil 5:0

Porážka s nováčkem z Burnley zapomenuta! Manchester United si ve třetím kole anglické Premier League na půdě Wiganu s chutí zastřílel a svého soupeře zničil pěti brankami. Ostrými pálili také fotbalisté Arsenalu, kteří deklasovali Portsmouth 4:1.

Hráči Manchesteru United si po středeční ostudné porážce s Burnley chtěli své fanoušky usmířit. Nutno říct, že se jim to podařilo na výbornou. Na hřišti Wiganu si s chutí zastříleli. Po prvním poločase, který žádnou branku nepřinesl, sice ještě domácí živili naději na dobrý výsledek, druhá půle už však byla jednoznačně v režii United, kteří v ní nasázeli pět gólů.

Dařilo se opět Arsenalu, jenž doma hostil Portsmouth. Od začátku utkání měli "kanonýři" převahu, kterou dokázali proměnit ve vysoké vítězství 4:1. Dvě branky domácího celku vstřelil Diaby.