Slávisté protestovali proti Klokanům v Edenu!

[tag]UPDATE 19:17[/tag] Slávisté mají vztek. Nechtějí v Edenu Klokany. Ve 20. minutě zápasu Slavia – Kladno (zápas skončil 0:0) roztáhli skalní příznivci za Vaniakovou brankou transparent: Kdo nechce Bohemku v Edenu, ať ve 30. minutě do konce poločasu opustí hlediště. A mohutně skandovali: Český fotbal pro fanoušky!

Příznivci Slavie tak vyjádřili svůj krajní nesouhlas s příchodem klubu Bohemians 1905 do jejich domácí Synot Tip Areny.

Ve 30. minutě skutečně opustil hlediště celý kotel a spolu s ním další stovky diváků ze všech ostatních tribun. Z útrob stadionu se ozývalo: Český fotbal pro fanoušky!

„Máme skvělé fanoušky. A bylo cítit, že když odešli, hrálo se nám hůř. Já s nimi v podstatě souhlasím. Mají právo na svůj názor, ale celou tu nastalou situaci nechci nijak moc rozebírat nebo komentovat,“ říkal po utkání slávista Milan Černý.

Ve druhém poločase následovaly další nápisy: Slavia rovná se Eden. Bohemians rovná se Dolíček. Za tradici budeme bojovat. Demonstrovali tak neochotu dělit se o Eden s Klokany.

Majitel stadionu Ďolíček se totiž rozhodl chátrající hřiště prodat a zároveň jedná o působení Bohemians 1905 s majitelem a provozovatelem Synot Tip Areny, společností E Side o přestěhování „klokanů“ do Edenu. Ti by měli velmi pravděpodobně působit v Edenu od příští sezony.