V Pardubicích rozhodly o zápasu tři minuty

Podruhé v tomto týdnu se pardubičtí diváci mohli těšit z výhry svého mužstva. Již rozcvičení bylo pro hosty z České Lípy smolné. Zranil se jim hráč Prückner a do základu za něj nastoupil Silný. Hosté byli po středečním debaklu ve Varech vzadu velmi pozorní a domácí hráče moc do jejich tradičních kombinací nepouštěli. Přesto o zisk bodů přišli během tří minut.

Utkání začalo z obou stran velmi opatrně a bez šancí. Ve 25. minutě se přetažený centr Jarosze zprava dostal až k Prorokovi, který ho hlavou vrátil před branku a Brychta ho hlavou poslal do branky poprvé - 1:0. Uběhly pouhé tři minuty a domácí zahrávali další roh Jeřábkem. Přibyl hlavou na zadní tyči překvapil Chadrabu - 2:0. Do kabin se tak šlo za dvoubrankového vedení domácích.

Pět minut po přestávce po rohu hostů zahrozil střelou z otočky Voltr, ale mířil nad branku. Domácí celek poté udržoval své dvoubrankové vedení a tak diváci mnoho dalších šancí neviděli. V 77. minutě šance hostů, když se do vápna prodral Voltr a přihrávkou našel střídajícího Novotného, jehož přízemní pokus šel ale vedle tyče. V 84. minutě na druhé straně uvolnil Sklenář do vápna Brychtu a jeho pokus tečovaný obráncem skončil na tyči českolipské branky.

Sestava Pardubice: Shejbal - Přibyl, Tischler, Prorok, Hudec - Jarosz (70. Sklenář), Kudrna (75. Řezníček), Jeřábek, Rešetár (59. Hundák) - Brychta, Petrus.

Sestava Česká Lípa: Chadraba - Parys, Beran, Jablonský, Řehák - Hradecký (78. Vrabec), Broschinský, Silný, Pícha (73. Finklár) - Voltr, Moulis (63. Novotný)

Pardubice - Česká Lípa 2 : 0