Holičtí porazili Uničov

V 26. kole Moravskoslezské fotbalové ligy přivítali holičtí fotbalisté opět na domácí půdě aktuálně čtvrtý tým tabulky SK Uničov vedený trenérem Miloslavem Machálkem

Obě mužstva se snažila kombinační fotbal a šance se střídali na obou stranách. Úspěšnější ale byli domácí. Už ve 4. minutě vyhrál pro Čtvrtníčka na středovém kruhu hlavičkový souboj Obal, Ondra Čtvrtníček míč poslal přes hlavu do brejku na Filipského, který krásným lobem překonal vybíhajícího brankáře Uvízla - 1:0. Domácí potrestali Uničov ve 20. minutě, když výborně hrající Ondra Čtvrtníček vyslal do uličky Filipského, ten centrem do vápna našel Zedníčka, který se nemýlil a pohotově uklidil míč k tyči - 2:0.
O čtrnáct minut později, opět Čtvrtníček, vyslal do zteče Bednáře. Ten sám před brankářem posunul míč do pravé strany na Zedníčka, který pohodlně zvýšil na 3:0.
Pět minut před koncem prvního poločasu přidal ještě další branku Čtvrtníček. Celou akci založil Zedníček, když si míč posunul mezi beky a přihrávkou pod sebe našel právě Čtvrtníčka, který překonal brankáře Uvízla až napodruhé – 4:0.

Ve druhém poločase viděli diváci ještě další šance, ale domácí mužstvo HFK už žádnou neproměnil. Na druhé straně Uničov stačil v 70. minutě snížit Alešem Krčem na konečných 4:1.

Sestava 1.HFK Olomouc: Šrom - Kopecký, Lukášek, Polák, Dadák - Bednář, Onofrej, Čtvrtníček (65. Kobylík) - Filipský (76. Tögel), Zedníček, Obal (73. Richter).

Sestava SK Uničov: Uvízl - Juřátek, Sostřonek, Vejvoda, Heinz (40. Krč) - Večeřa (32. Machálek), Toman (73. Novosad), Kyselý, Švajda - Hrubý, Řehák.

HFK Olomouc - Uničov 4 : 1