Ronaldo zničil hattrickem Guadalajaru

Portugalský středopolař Cristiano Ronaldo ukázal v noci na čtvrtek opět svůj talent, když čistým hattrickem v průběhu devíti minut zařídil vítězství Realu Madrid nad mexickou Guadalajarou 3:0 v rámci turnaje World Football Chalenge. Real zatím nasvém zámořském turné neprohrál.

Ronaldo byl nejaktivnějším mužem zápasu, hned devětkrát vystřelil na bránu Ernesta Michela a nakonec se v rozmezí 73. a 82. minuty dočkal tří gólů. Při prvním předvedl výbornou orientaci a přehled na malém vápně, druhý gól přidal z penalty po faulu na Pepeho, když míč při jeho exekuci proletěl sítí a při třetím pohotově zakončil přihrávku Özila. Mezitím ve vyložené šanci stihl nastřelit i břevno.

Real nabral ve dvou dosavadních zápasech World Football Challenge šest bodů a skóre 7:1 a je v čele tohoto exhibičního turnaje. Poslední zápas sehraje "bílý balet" na hřišti účastníka Major League Soccer Philadelphie Union.