eFotbal

Cítím se lépe a vím, že budu ještě lepší než předtím, věří si uzdravený Olayinka

Cítím se lépe a vím, že budu ještě lepší než předtím, věří si uzdravený Olayinka
Cítím se lépe a vím, že budu ještě lepší než předtím, věří si uzdravený OlayinkaFlashscore

Peter Olayinka si proti Slovanu Liberec (3:1) připsal svůj jubilejní 100. start ve Fortuna:lize a svůj návrat do základní sestavy sešívaného "S" oslavil jedním přesným zásahem.

Reklama
Reklama

"Bylo to pro mě opravdu těžké. Dlouho jsem nehrál od začátku kvůli zranění. Krok po kroku jsem se snažil vrátit. Cítím se lépe a vím, že budu ještě lepší než předtím," snažil se navnadit slávistické fanoušky nigerijský křídelník, jehož slova vyšla na webu slavia.cz.

Kozlův Slovan jinak jeho týmu docela zatápěl. "Bylo to náročné, jsou tvrdí. Dobře se na nás připravili. Byl to těžký zápas, ale jsme profesionálové a všichni jsme připravení. Tvrdě jsme bojovali, abychom získali tři body," objasnil svěřenec Jindřicha Trpišovského.

Po dvou prohrách za sebou šlo pro vršovického favorita o zásadní tři body. "Je to pro nás hodně důležité. Po prohře v derby jsme se museli vrátit, museli jsme vyhrát a obnovit naše sebevědomí. Zvládli jsme to," ulevilo se pětadvacetiletému rodákovi z Ibadanu, jehož vyjádření nabídly stránky slavia.cz.

Jednou z kaněk ovšem bylo zranění slovenského reprezentanta Jakuba Hromady. "Trápí mě to, protože máme pět nebo šest zraněných obránců. Je to opravdu smutné. Potřebujeme obranu, ale naše obrana není v nejlepším stavu. Věřím, že brzy budou zpátky, opravdu je potřebujeme," uzavřel ofenzivní hráč aktuálně třetího týmu tabulky, který má před sebou výjezd na půdu Maccabi Haifa.

Minčev? Trpělivost se mu vrací a v letenském mužstvu si vytváří dost silnou pozici...

Zdroj: slavia.cz