eFotbal

Slavia pořád nemá dost. Z Francie přichází talentovaný křídelník Cissé, začne ve výběru do 20 let

Slavii posílil talentovaný francouzský křídelník Lamine Cissé.
Slavii posílil talentovaný francouzský křídelník Lamine Cissé.SK Slavia Praha

Posily ze zahraničí i z české ligy, zkušené borce i talentované mládí. Mistrovská Slavia nabíjí kádr všemi možnými způsoby a zjevně nemyslí jen na A tým Jindřicha Trpišovského. Svědčí o tom poslední nákup sešívaných, když do vršovického klubu zamířil talentovaný francouzský křídelník Lamine Cissé (16). Své působení ve Slavii začne podle klubového webu ve strukturách akademie.

Reklama
Reklama

Levonohý Francouz měří 184 centimetrů a do Slavie přichází z francouzského klubu JA Drancy, kde nastupoval v nejvyšší francouzské soutěži do sedmnácti let. Naposledy v U17 nastoupil do 18 zápasů a vstřelil tři góly.

"Jedná se o univerzálního levonohého hráče, který může hrát na obou stranách jako wingback nebo křídlo. Je dobrý mix mezi technickou kvalitou a fyzickými schopnostmi," chválí posilu Slavie sportovně-technický ředitel Jakub Mareš na klubovém webu.

"Zároveň u něj věříme, že jeho fyzický vývoj není ještě ukončen a hráč u nás bude postupně fotbalově i fyzicky růst. Takové hráče chceme do Slavie přivádět, protože mají zajímavou typologii, která nám u českých hráčů někdy chybí," dodává.

Transfer bude oficiálně dokončen po vyřízení všech potřebných dokumentů. Francouzský křídelník by se měl zapojit do přípravy s kategorií U20.

Senzační novinka! Slavia chce spolupracovat s klubem, který dostal padáka. Trénovat má Jarolím

Související články