Kadlecův Leverkusen si vyšlápl na Bayern Mnichov

Hráči Bayern Mnichov nečekaně prohráli na půdě Leverkusenu 0:2, Stuttgart zvítězil vysoko 4:0 na hřišti Hamburku, zápas tak vůbec nevyšel brankáři Jaroslavu Drobnému. Tři body získala i mistrovská Borussia Dortmund, která doma porazila Mainz a na druhý Bayern má náskok již sedm bodů.

Také David Jarolím musel překousnout porážku svého Hamburku. Domácí navíc hráli od 54. minuty bez vyloučeného Guerrera. Český hráč viděl deset minut před koncem žlutou kartu. O vítězi duelu pátého Leverkusenu s druhým Bayernem rozhodlo posledních deset minut. Nejdříve se trefil Kiessling, druhou branku přidal Bellarabi.

Berlínská Hertha s Romanem Hubníkem v obraně před vlastními fanoušky porazila Werder Brémy 1:0. Po hodině hry vystřelil tři body Rukavytsya. Ve zbylých utkáních remizoval Wolfsburg, v jehož sestavě kvůli zraněníchyběli čeští záložníci Jiráček a Polák, v Kaiserslauternu 0:0. Hannover remizoval 2:2 s Augsburgem a Schalke prohrálo 1:2 ve Freiburgu.

Německá liga, 24. kolo:
Freiburg - Schalke 04 2:1 (1:0)
Branky: 18. Freis, 66. Caligiuri z pen. - 72. Pukki. ČK: 87. Papadopoulos (Schalke).
Český obránce domácích Pavel Krmaš do utkání pro zranění nezasáhl.

Hamburk - Stuttgart 0:4 (0:2)
Branky: 31. a 47. Kuzmanovič obě z pen., 23. Ibiševič, 90. Harnik. ČK: 54. Guerrero.
Brankář Jaroslav Drobný a záložník David Jarolím odehráli za domácí celý zápas, Jarolím dostal žlutou kartu. Obránce Miroslav Štěpánek do utkání nezasáhl.

Hannover - Augsburg 2:2 (1:1)
Branky: 33. Haggui, 69. Diouf - 12. Bellinghausen, 89. Callsen-Bracker.
Český záložník hostů Jan Morávek do utkání pro zranění nezasáhl.

Hertha Berlín - Werder Brémy 1:0 (0:0)
Branka: 63. Rukavytsja.
Český obránce domácích Roman Hubník odehrál celý zápas.

1. FC Kaiserlautern - Wolfsburg 0:0
Český obránce domácích Jan Šimůnek odehrál celý zápas a dostal žlutou kartu. Na straně hostů do zápasu nezasáhli zranění záložníci Jan Polák a Petr Jiráček.

Bayer Leverkusen - Bayern Mnichov 2:0 (0:0)

Branky: 79. Kiessling, 90. Bellarabi.
Český obránce domácích Michal Kadlec odehrál celý zápas.

Borussia Dortmund - Mainz 2:1 (1:0)
Branky: 26. Blaszczykowski, 77. Kagawa - 74. Zidan.
Český obránce hostů Zdeněk Pospěch do utkání pro zranění nezasáhl.