Bayern si doma otevřel střelnici, Kadlec si da vlastňák

Bayern Mnichov na domácím hřišti deklasoval Hoffenheim 7:1 a spravil si tak chuť po nevýrazných výsledcích z poslední doby. Hattrick vstřelil Gomez, dvě branky přidal Robben, po gólu pak zaznamenali Kroos a Ribéry. Hosté se v závěru dočkali alespoň čestného úspěchu, ale mohli za to poděkovat domácímu Gustavovi, který si dal vlastní gól.

V utkání Wolfsburgu s Leverkusenem nezabránil český obránce a reprezentant ve službách hostujícího celku prohře 2:3. V sestavě domácích chyběl zraněný Petr Jiráček. Leverkusem sice v zápase rychle vedl, ale ještě do přestávce Wolfsburg otočil na 2:1. Navíc jejich náskok zvýraznil po hodině hry vlastním gólem český obránce Michal Kadlec. Leverkusen se zmohl na korekci skóre až v úplném závěru.

Mainz na domácím hřišti porazil 2:1 Norimberk, za hosty odehrál na beku celý zápas Adam Hloušek. Prohru musí překousnout i Roman Hubník. Jeho Hertha prohrála v Kolíně 0:1 a v zápase rozhodčí vyloučili hned tři hráče.

V posledním utkání se Moenchengladbach rozešel smírně 0:0 s Freiburgem

Německá liga, 25. kolo - sobotní výsledky

Mainz - Norimberk 2:1 (2:0)
Branky: 2. Müller, 22. Zidan - 64. Didavi. ČK: 84. Szalai.
Český fotbalista Adam Hloušek nastoupil v základní sestavě hostujícího celku, ve 34. minutě dostal žlutou kartu, odehrál celý zápas. Jeho krajan a spoluhráč Tomáš Pekhart do utkání nezasáhl.

Kolín nad Rýnem - Hertha Berlín 1:0 (1:0)
Branka: 36. Clemens. ČK: 66. Jajalo, 76. Podolski - 76. Kobiašvili.
Český obránce Roman Hubník nastoupil v základní sestavě berlínského mužstva. V 84. minutě viděl žlutou kartu.

Bayern Mnichov - Hoffenheim 7:1 (5:0)
Branky: 5., 35. a 48. Gomez, 12. z pen. a 29. Robben, 18. Kroos, 58. Ribéry - 85. vlastní Gustavo.

Wolfsburg - Leverkusen 3:2 (2:1)
Branky: 33. Helmes, 45. Dejagah, 61. vlastní Kadlec - 3. Kiessling, 90. Derdiyok.
Český fotbalista Jan Polák nastoupil v základní sestavě Wolfsburgu, v 72. minutě byl střídán. Jeho krajan a spoluhráč Petr Jiráček je zraněný. V barvách hostů hrál od první minuty obránce Michal Kadlec, po hodině hry si dal vlastní gól.

Mönchengladbach - Freiburg 0:0

Augsburg - Dortmund 0:0