Masakr slávistů v Kutné Hoře aneb Nesmyslně hujerovská akce pořadatelů a policistů!

Masakr slávistů v Kutné Hoře aneb Nesmyslně hujerovská akce pořadatelů a policistů!

[hot]PSALI JINDE[/hot] Jak můžete vidět i na videu, pořadatelé a policisté si při středečním utkání Poháru České pošty Kutná Hora – Slavia (0:1) počínali hodně necitelně a neprofesionálně. V podstatě svým hujersky inciativním chováním vyvolali zbytečný masakr. Kvůli tomu, aby dosáhli „pořádku“, trvali tvrdošíjně na tom, že mediálně známý vůdce slávistického kotle Lukáš „Strašák“ Vala musí okamžitě dolů ze svého tradičního postavení na plotu, z něhož při utkáních Gambrinus ligy pravidelně a bez problému diriguje kotel červenobílých.

Slavia, Dukla, Baník, Sigma i Slovácko jdou dál, Bohemka končí

Většinou to nikomu nevadí. Naopak, v Edenu díky takto řízenému kotli většinou bývá skvělá atmosféra. Ostatně i při generálce na EURO s Maďarskem udělali začátkem červena na Letné právě Strašák a spol. báječnou kulisu, kterou si reprezentanti i samotní přestavitelé FAČR tolik pochvalovali. V Kutné Hoře byli fanoušci z Prahy hned v úvodu rozehnáni. Ironií osudu je, že ve stejný den byl ze svého „vyvýšeného místa“ na Letné sesazen i samotný policejní prezident. A to za okolností, nad nimiž se podivil i prezident republiky.

Domnívám se, že jde o směsici nezkušenosti, neprofesionality a tradiční provinciální nenávisti vůči „arogantním“ Pražákům či obecně lidem z většího města, kterým musíme ukázat, jak se „u nás“ mají chovat.

Jak se píše ve Švejkovi, „dicsiplína musí být, jinak byste lezli po stromech jako opice“.

Kompletní poznámku najde na portálu Hattrick.cz.