Ordoš zajistil Olomouci tři body v Ostravě

Olomouc dokázala proti Baníku ve druhém poločase po dvou trefách Ordoše otočit výsledek a vyhrála 2:1.

Ligová tabulka

Domácí celek šel do vedení po jedenadvaceti minutách hry. Milosavljevovu střelu z voleje Blaha ještě vyrazil, poradil si i s dorážkou Fantiše ale proti další ráně Fantiše již byl bezmocný.

Olomouc po změně stran zvýšila obrátky a snažila se o vyrovnání. Deset minut po přestávce se to málem podařilo Ordošovi, ale jeho hlavička skončila těsně vedle tyče. O chvíli později pálil z osmnácti metrů Petr, ale gólman Bárta dokázal jeho pumelici vytěsnit mezi tři tyče.

Vyrovnání se hosté dočkali v 67. minutě. Po osmém rohu Olomouce prodloužil hlavou Petr na Ordoše, jenž překonal Bártu. Chvíli poté se Ordoš trefil podruhé, když zužitkoval Vepřekův centr.