Dukla dostala čtyřgólovou lekci od Plzně

O tečku za šestým kolem Gambrinus ligy se postaraly v neděli večer výběry Dukly Praha a Viktorie Plzeň. Utkání, které nakonec přineslo hned pět branek, skončilo jasným vítězstvím hostující Viktorie 1:4.

Domácí se dlouho úspěšně bránili plzeňské strojové ofenzívě, ještě před poločasem ale poslal hosty do vedení Marek Bakoš, když z přímého kopu trefil přímo do růžku Radovy branky. I o druhou branku zápasu se postarali plzeňští hráči. Po centru Rajtorala míč ke vzdálenější tyči uklidil Darida.

Také v dalším průběhu utkání byli Plzeňané aktivnější a zaslouženě přidali další gólové zásahy. Nejprve se zadarmo po chybě domácího brankáře Rady a nahrávce Rajtorala dostal ke svému již druhému gólu v zápase Bakoš a v 77. minutě svému bývalému zaměstnavateli vstřelil už čtvrtý gól Hanousek.

V 86. minutě se gólu dočkal i celek Dukly. Nepostaral se o něj ale hráč domácích, nýbrž hostující Fillo, který si dal po centru Malého vlastní branku. Ta ale Plzeň trápit nemusí. Za předvedený výkon si na západ Čech odvezla zasloužené tři body.