QPR ani pod Redknappem nepookřáli

Queens Park Rangers pod vedením nového trenéra Harryho Redknappa uhrál ve 14. kole Premier League jen bezgólovou remízu se Sunderlandem. Aston Villa po brance Christiana Bentekeho porazila těsně Reading.

V zápase na Stadium of Light mezi domácím Sunderlandem a Queens Park Rangers bylo od začátku patrné, že oba týmy se v útočné fázi trápí. Duel nabídl velmi málo gólových příležitostí, a pokud už střelci našli odvahu, oba brankáři byli na místě. V první půli se sám před Simonem Mignoletem zjevil hostující Jamie Mackie, ale domácího gólmana neprostřelil. Ve druhé půli naopak mohl skórovat domácí Steven Fletcher, ale jeho hlavičku lapil Robert Green, který o přestávce zastoupil Julia Cesara.

Aston Villa na domácí půdě zdolala nováčka z Readingu 1:0 a opustila sestupové pásmo. V domácí sestavě opět chyběl útočník Darren Bent, jehož angažmá u Villans možná spěje k předčasnému konci. V sestavě jej stále častěji zastupuje Andreas Weimann, který také měl první vážnější příležitost utkání. Největší šanci Royals měl na svědomí Hal Robson-Kanu, jehož gólovou dorážku stačil vyrazit pohotovým zákrokem brankář Brad Guzan. Zápas rozhodl deset minut před koncem útočník Christian Benteke, který po rohovém kopu hlavičkoval neomylně do sítě Adama Federiciho.