Barcelona šetřila opory, Villa však jakékoliv překvapení odmítl

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Podobně jako neměl postuppové starosti ve španělském Copa del Rey Real (Alcoyano vyřadil po celkovém výsledku 7:1), dál jde i Barcelona, na které po výsledcích 0:3 a 1:3 ztroskotalo Deportivo Alavés.

Barcelona zabodovala, v lize za ni zářilo 11 odchovanců

Ve středu na Nou Campu si Alavés přijel po porážku, byť se v utkání dostal díky Viguerovi do vedení. Ještě do poločasu však srovnal barcelonský Adriano Correia a ve druhém dějství pak v rozmezí dvou minut rozhodl o výsledku ostrostřelec David Villa.

Lionel Messi dostal od trenéra Vilanovy volno a to samé platilo i pro brankáře Valdése, záložníky Xaviho, Iniestu a některé další borce. Od úvodního hvizdu však hrál Carles Puyol, jenž byl deset minut před koncem nahrazen kolegou ze španělské reprezentace Cescem Fábregasem.

Španělsý pohár - odvety:

FC Barcelona - Alavés 3:1 - první zápas 3:0, Barcelona postoupila do osmifinále.

Espanyol Barcelona - FC Sevilla 0:3 - první zápas 1:3, Sevilla postoupila do osmifinále

Atlético Madrid - Jaen 1:0 - první zápas 3:0, Atlético postoupilo do osmifinále

Getafe - Ponferradina 0:0 - první zápas 4:0, Getafe postoupilo do osmifinále

Levante - Melilla 4:1 - první zápas 0:1, Levante postoupilo do osmifinále

Valencia - Llagostera 3:1 - první zápas 2:0, Valencia postoupila do osmifinále