Málaga dokázala přerušit vítěznou sérii Barcelony i v deseti

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Je to jen pár dní, co si Barcelona odvezla z půdy Málagy tři body za výhru 3:1. To však bylo v Primera División...

Oba osmifinalisté Ligy mistrů na sebe narazily také ve Španělském královském poháru a první zápas hostil Nou Camp..

Do vedení šli v polovině prvního poločasu překvapivě hosté, když překonal Pinta osmadvacetiletý chilský záložník Iturra Urrutia.

Odpověď přišla velice brzy a byla dvojitého rázu. Ve 29. minutě skóroval Lionel Messi, jenž publiku na Nou Campu představil před úvodním hvizdem všechny čtyři Zlaté míče a o minutu později dokonal obrat po pasu Thiaga Alcantary velezkušený zadák Carles Pyuol.

Skóre 2:1 poté v katalánské metropoli vydrželo až do 90. minuty. Pak však zaúřadovali svěřenci trenéra Pellegriniho, v jejichž dresu vyrovnal dvaadvacetiletý středopolař Ignacio Camacho. Pátý tým tabulky přitom hrál od 75. minuty oslaben o jednoho muže navíc - do šaten šel předčasně po červené kartě Nacho Monreal.

Více už se před návštěvou více než 55 tisíc diváků nepřihodilo a lídr La Ligy pojede 23.ledna do Málagy s výsledkem 2:2.