Na Old Trafford se potkaly legendy Manchesteru United a Realu

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] V neděli byl v Manchesteru na Old Trafford k vidění exhibiční zápas mezi legendami domácích United a Realem Madrid. Z výhry 2:1 se radovali Zinedine Zidane a spol.

Svátečnímu duelu velkých jmen přihlíželo 55 tisíc diváků, domácí vedl odcházející Sir Alex Ferguson a někdejší nizozemský reprezentant Ruud van Nistelrooy hrál za oba týmy jeden poločas.

V první půli padl jeden gól, o něhož se šest minut před odchodem do kabin postaral Fernando Morientes. Za "rudé ďábly" srovnal v osmašedesáté minutě Ruud van Nistelrooy a když už se zdálo, že přátelské měření sil skončí remízovým výsledkem, v 86. minutě udeřil madridský Ruben de la Red, jenž už však nepřekonal Van der Sara, nýbrž jeho náhradníka Raymonda van der Gouwa.

"Opravdu jsem se těšil, že si tady na Old Trafford znovu zahraji. Byl to fantastický den a hrát za oba týmy bylo skvělé už jen tím, s jakými brilantními hráči jsem nastoupil," liboval si Nistelrooy, jenž ukončil profesionální kariéru v Málaze. Vítěze pak chválil i bývalý levý bek United Dennis Irwin: "Kvalita Realu byla neuvěřitelná...Zidane, Figo, Hierro. Někteří z nich nebyli mimo hru příliš dlouho," uvedl.